AKTUALNOŚCI
Konsekwencje za uderzenie sędziego

Nie będzie już miejsca w Gromie Powodów dla Rafała Simona – piłkarza, który uderzył w niedzielę w twarz sędziego Huberta Ślusarczyka powodując przerwanie spotkania Sokół Skromnica – Grom w 20. minucie. Prezes tego klubu Tomasz Kupis poinformował Łódzki Futbol o tym, że wyrzucił bezpowrotnie zawodnika z klubu. To jednak nie wszystko.

getry piłkarskie keeza

Arbiter zamierza dochodzić swoich praw w postępowaniu karnym, a sprawą zajmie się także czwartkowy Wydział Dyscypliny ŁZPN. O decyzji działaczy z pewnością poinformujemy.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
1 miesiąc temu

Sędzia tez powinien mieć wytoczona sprawę za swoje zachowanie, nie mozna nikogo bić ale to jest kawał gnoja I swoją postawą niestety ale przekazuje zły obraz łódzkich sędziów którzy w ostatnich latach poszli mocno do przodu. Najgorsze jest to ze pewnie zarząd sędziów w ciemno tego osobnika bedzie bronił i nie wyciągnie żadnych konsekwencji

Dożywocie
1 miesiąc temu

Dożywotnia dyskwalifikacja zawodnika byłaby najwłaściwszą karą i przestrogą dla innych krewkich zawodników jakich nie brakuje.

Ludo
1 miesiąc temu

Za znieważenie słowne też powinni mu wszyscy sprawy założyć. Z drugiej strony czy Ślusarczyk przedstawi chociaż jednego świadka tego zdarzenia?

Jarosław K
1 miesiąc temu

a czy ten pseudo sędzia już został wykluczony? Nie ma miejsca dla takiego czegoś na piłkarskich boiskach!