AKTUALNOŚCI
Wolne miejsca w turnieju o Puchar Tymbarku

Do końca października piłkarskie drużyny z naszego województwa mogą zgłaszać się do eliminacji XXII Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Rozpocznie się on, jak w czasach przed pandemią od etapów gminnych i powiatowych. Następnie przyjdzie czas na finały wojewódzkie, a najlepsze zespoły pojadą na PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego.


keeza komplety sportowe

Zapraszamy już teraz. Nie czekajmy na ostatnią chwilę – zachęca Tomasz Lenart, koordynator turnieju z ramienia ŁZPN. – Musimy błyskawicznie reagować na sytuację epidemiczną, a system rozgrywek i ich harmonogram zostaną dostosowane do ograniczeń związanych z pandemią. Drużyny dziewczynek i chłopców do lat 8, 10 i 12 reprezentujące szkoły podstawowe, Uczniowskie Kluby Sportowe, kluby sportowe, a także inne organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną zgłaszać mogą nauczyciele oraz trenerzy – dodaje Lenart.

Warto dodać, że XXII edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” odbywać się będzie pod Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Komitet Honorowy tworzą: Minister Edukacji i Nauki, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Ministerstwo Zdrowia.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments