Rezerwowy uratował remis Sokołowi

Minuty dzieliły KS Sand-Bus Kutno od wygranej w Aleksandrowie z Sokołem. Tuż przed końcem spotkania rezerwowy Michał Góral pokonał strzałem głową bramkarza gości i spotkanie zakończyło się remisem 1:1 (0:0). Dla kutnian był to ósmy z rzędu mecz bez porażki. Drużyna ta ma na koncie 20 punktów, natomiast aleksandrowianie zaledwie osiem.

Pierwsza połowa środowego meczu 12. kolejki grupy pierwszej III ligi w Aleksandrowie zakończyła się bezbramkowym remisem.  Na początku drugiej odsłony goście wyszli na prowadzenie, a gola z rzutu karnego strzelił Maciej Kraśniewski. Sędzia podyktował jedenastkę za faul Mateusza Wodzińskiego we własnym polu karnym.

Kiedy wydawało się, że ekipa z Kutna wywiezie z Aleksandrowa trzy punkty na solową akcję zdecydował się Aleksander Jończyk, który podał piłkę do Huberta Przybycienia. Ten dośrodkował piłkę w pole karne. Trafiła ona na głowę Michała Górala, który umieścił ją w siatce.

Sokół Aleksandrów – KS Sand-Bus Kutno 1:1 (0:0)
Bramki: Michał Góral 89 – Maciej Kraśniewski 49 – karny

Sokół: Kowalski – Pękała (80′ Tazbir), Zagórski, Sobociński (30′ Dydak, 80, Jończyk), Przybycień – Kmita (68′ Góral), Wodziński, Woźniczak, Bartosiński – Kania, Lis.

KS: Wolański – Torrado (46′ Szczepański), Rokosz, Bujalski, Kacela – Bujalski (83′ Świątek), Patora (65′ Cudowski), Bulek, Ostrowski (65′ Niedzielski), Kraśniewski – Kralkowski, Kasperkiewicz.