AKTUALNOŚCI
W Radomsku będzie ciekawie

W nadchodzący weekend odbędzie się dwudziesta kolejka piotrkowskiej klasy okręgowej. Kilka spotkań zapowiada się bardzo interesująco. Nie można wykluczyć, że kibice doczekają się niespodzianek.


keeza komplety sportowe

W sobotę ciekawie powinno być w Radomsku, gdzie wicelider rozgrywek Mechanik podejmie zawsze groźną Polonię Piotrków Trybunalski. Radomszczanie muszą to spotkanie wygrać, aby nie stracić dystansu do Włókniarza Moszczenica. Jesienią w Piotrkowie Mechanik po trudnym meczu wygrał 1:0. Jedynego gola zdobył Przemysław Krawczykowski. Interesująco może być też na trybunach. Miejscowi kibice zawsze gorąco dopingują swoją drużynę. Oficjalnie nie powinno być kibiców gości. To efekt decyzji Wydziału Dyscypliny Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. Nie można jednak wykluczać, że  mimo zakazu w Radomsku pojawią się fani Polonii.
Interesująco zapowiada się również pojedynek Skalnika Sulejów ze Zjednoczonymi Bełchatów. Jesienią górą był Skalnik, który wygrał 3:0. Jak będzie tym razem?
W niedzielę prowadzący w tabeli Włókniarz wybiera się do Czerniewic na mecz z ostatnim w tabeli Relaxem. Jesienią na własnym boisku Moszczenica zaaplikowała swoim rywalom aż dziewięć goli. Czy w Czerniewicach będzie równie skuteczna? Każdy inny wynik niż wygrana gości będzie megasensacją. Ważne dla układu tabeli będzie również spotkanie w Drzewicy gdzie miejscowy Gerlach podejmie Szczerbca Wolbórz. Gospodarze znajdują się obecnie na miejscu spadkowym i ewentualne zwycięstwo z pewnością poprawi nastroje w Drzewicy.
Program 20. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej
Mechanik Radomsko – Polonia Piotrków Trybunalski 9 kwietnia, 16:00
GUKS Gorzkowice – LKS Mierzyn 9 kwietnia, 16:00
Skalnik Sulejów – Zjednoczeni Bełchatów 9 kwietnia, 16:00
Omega II Kleszczów – Astoria Szczerców 10 kwietnia, 11:00
Relax Czerniewice – Włókniarz Moszczenica 10 kwietnia, 15:00
Grabka Grabica – Czarni Rozprza 10 kwietnia, 16:00
KS Poświętne – Świt Kamieńsk 10 kwietnia, 16:00
Gerlach Drzewica – Szczerbiec Wolbórz 10 kwietnia, 16:00
Autor: pejot

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments