AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze ligowe w grupie pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, łódzkiej klasie A oraz klasie B. Ciekawie powinno być w Różycy, gdzie miejscowy LKS będący liderem tabeli zmierzy się z aspirującym do IV ligi AKS SMS Łódź z Patrykiem Pietrasiakiem w składzie. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek.


tomadex wszystko dla kibica

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(sobota – 16 października)
15:00 – Włókniarz Zgierz – ŁKS III Łódź – Najder
15:00 – KEEZA Termy Ner Poddębice – Iskra Dobroń – Sadowski
15:00 – GLKS Sarnów/Dalików – KAS Konstantynów – Łuczak
15:00 – Włókniarz Pabianice – Górnik Łęczyca – Żywica
15:00 – GKS Ksawerów – Termy Uniejów – Gradecki
15:00 – LKS Różyca – AKS SMS Łódź – Lota
15:30 – Sokół II Aleksandrów – Zawisza Rzgów – Wykrota
(niedziela – 17 października)
11:00 – UKS SMS Łódź – Victoria Rąbień – Anielak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 16 października)
15:00 – Jutrzenka Bychlew – Kolejarz Łódź – Hejduk
15:00 – AMII Łódź – Grabka Grabica – Walczak
15:30 – GLKS Dłutów – Milan Club Polonia Łódź – Mrozek
(niedziela – 17 października)
11:00 – Tęcza Janków – LKS Czarnocin – WS Piotrków
15:00 – Włókniarz II Pabianice – Jagiellonia Tuszyn – Biś
15:00 – Pionier Baby – Saints Łódź – WS Piotrków

Grupa II
(sobota – 16 października)
15:00 – Błękitni Dmosin – LKS Gałkówek – WS Skierniewice
15:00 – Kalonka – Zjednoczeni II Stryków – Przybysz
16:00 – Victoria Łódź – KKS Koluszki – Kuś
16:00 – Polonia Andrzejów – MKP-Boruta II Zgierz – WS Skierniewice
(niedziela – 17 października)
11:00 – Iskra Głowno – LZS Justynów – R. Walczak
16:00 – Huragan Swędów – Czarni Smardzew – Śpiewak

Grupa III
(sobota – 16 października)
15:00 – Orzeł Piątkowisko – PTC Pabianice – Szymczyk
15:00 – Orzeł Kazimierz – Victoria Szadek – Bednarski
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Rokita Rokitnica – Kubik
(niedziela – 17 października)
11:00 – MULKS Łask – Pisia Zygry – WS Sieradz
15:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Sazan Pęczniew – WS Sieradz
16:00 – Olimpia Karsznice – Korab Łask – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 16 października)
15:00 – MKS Mianów – Kobra Leźnica Wielka – Szczygieł
15:30 – Bzura Ozorków – Magnat Sierpów – WS Skierniewice
(niedziela – 17 października)
11:00 – Kotan Ozorków – Bzura Młogoszyn – Skwara
11:00 – Kanarki Małachowice – LKS Świnice Warckie – Lesiak
13:00 – KS II Kutno – Ostrovia Ostrowy – Morawski
15:00 – Malina Piątek – Witonianka Witonia – Rzetecki

Klasa B
Grupa I
(sobota – 16 października)
10:00 – Start II Brzeziny – AKS SMS II Łódź – Piasecki
15:00 – Metalowiec Łódź – Kolejarz II Łódź – Czerwieniec
16:00 – Łódzki Klub Sportowy – AMII II Łódź – Bernacik
(niedziela – 17 października)
11:00 – Zawisza II Rzgów – Milan II MSMS Łódź – Kołomański
15:00 – GKS II Ksawerów – Husaria Rzgów – Klata

Grupa II
(niedziela – 17 października)
11:00 – Salos Róża Kutno – GKS Byszew – Kęsik
11:00 – Zryw Śliwniki – Fair Play Kutno – Łukasik
11:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Orzeł Wróblew – Komos
11:30 – Grom Powodów – Expom Krośniewianka – B. Michalski
14:00 – LKS Modlna – Sokół Skromnica – Mijas

Grupa III
(niedziela – 17 października)
11:00 – KS Wicher – LKS Gieczno – Piasecki
11:00 – Start Szczawin – LKS Dąbrówka – Ryś
11:00 – Powstaniec Dobra – Rosa Rosanów – Rochalski
14:00 – Błękitni Ciosny – Unia Wzniesień Łódzkich – Ślusarczyk
16:00 – LKS II Gałkówek – Sokół Lutomiersk – Łukasik

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments