AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend rozegrane zostaną mecze grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, klasy A oraz klasy B. Otwierający tabelę klasy okręgowej WKS 1957 Wieluń zmierzy się na swoim boisku ze spadkowiczem z IV ligi Czarnymi Rząśnia. Zajmująca drugie miejsce Warta II Sieradz zagra zaś w Konopnicy z MLKS. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich potyczek.


tomadex wszystko dla kibica

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 3.)
(sobota – 16 października)
15:00 – MLKS Konopnica – Warta II Sieradz – Paweł Ubycha
15:00 – Słowian Dworszowice – Hetman Rusiec – Szulc
15:30 – WKS 1957 Wieluń – Czarni Rząśnia – Dawid Grzelak
15:30 – Tęcza Brodnia – Złoczewia Złoczew – Sztraube
(niedziela – 17 października)
14:00 – LZS Brąszewice – Zawisza Pajęczno – Drużbicki
15:00 – GKS Chojne – Piast Błaszki – Dąbrowski
15:00 – TS Janiszewice – Warta Działoszyn – Majkowski
15:30 – Jutrzenka Warta – KS Karsznice – Badziak

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 16 października)
15:30 – GLKS Biała – LKS Pyszków – Śniady
(niedziela – 17 października)
13:00 – Sokół Goszczanów – Widawia Widawa – Goclik
15:00 – LKS Kobierzycko – Jaga Lututów – Aleksandrowicz
15:00 – LGKS Charłupia Mała – LKS Socha – Sztraube
15:00 – UKS Ustków – TS Gruszczyce – Paweł Ubycha
15:00 – LKS Zapole – Inter Sieradz-Woźniki – Szczypkowski

Grupa VIII
(sobota – 16 października)
15:00 – LZS Młynisko – GKS Czastary – Jasiński
16:00 – LKS Wierzchlas – LKS Masłowice – Iwankiewicz
(niedziela – 17 października)
13:30 – LZS Łaszew – LZS Krzyworzeka – Mariusz Nowak
14:00 – KS Radoszewice – Warta Osjaków – Piotr Romek
14:00 – Płomień Makowiska – GKS Siemkowice – Szulc
15:00 – KKS Kurów – LZS Staw – Wawrzyniak
15:30 – LKS Kiełczygłów – Orzeł Wola Wiązowa – Gajewczyk

Klasa B
Grupa V
(sobota – 16 października)
15:30 – GLKS Burzenin w Woli Będkowskiej – Ekolog Wojsławice – Badziak
(sobota – 17 października)
11:00 – GKS Sędziejowice – Amatorzy Zapolice – Jan Rutecki
14:00 – LKS Kamienna – LZS Chrząstawa – Natalia Jackowska
14:00 – UKS Wiewiórczyn – Iskra Stolec – Jan Rutecki
14:00 – Unia Sieradz-Męka – KS Rębieskie – Robert Ubycha
15:00 – KS SKS Sieradz – LKS Kalinowa – Chomiszczak

Grupa VI
(niedziela – 17 października)
11:00 – LZS Wrońsko – Orion Olewin – Golański
15:00 – Ostrowia w Ostrówku – Start Świątkowice – Golański
15:00 – Prosna Wyszanów – LZS Pątnów – Antończyk
15:00 – KS Kraszkowice – Victoria Skomlin – Kowalewski
15:00 – Piast Ruda – KS Czarnożyły – Witaszek
15:00 – Centra Walichnowy – UKS Galewice – Lenica

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

Ile razy ten sam sedzia moze sedziować tej samej drużynie to że pani Malwina nie lubi danej drużyny nie znaczy że musi się mścić ustalajać obsadę …..