AKTUALNOŚCI
ŁKS III kontra ŁKS II tydzień później

Nie 20 października, jak pierwotnie planowano, lecz tydzień później – 27 października rozegrany zostanie mecz piątej rundy Pucharu Polski okręgu łódzkiego pomiędzy ŁKS III, a ŁKS II. Początek spotkania zaplanowano na 15:30. W pierwotnie zaplanowanym terminie odbędą się mecze Zjednoczeni Stryków – Sokół Aleksandrów oraz Widzew II Łódź – Stal Głowno.

gadzety kibica keeza

 

Przypomnijmy, że w spotkaniu, które odbyło się awansem Zawisza Rzgów uległ MKP-Borucie Zgierz 0:2.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Xyz
1 miesiąc temu

Do Adam. Nie jestem kibicem ŁKS-u a Widzewa nasuwa mi się pytanie co Cię to obchodzi ile będą mieli zespołów? Jak mają taką możliwość to popieram ich działania i mogą sobie rotować składami a nie tylko polegać na 1 drużynie. Jak patrze to ŁKS w mojej ocenie ma lepszą kadrę wyszkolonych zawodników niż Widzew ale miejmy nadzieję że to się zmieni. Tylko sie cieszyć że mają 3 druzyny i niech się rozwijają

adam
1 miesiąc temu

co boli komentarz to jest chore ile jeszcze będą miec zespołów?

edek
1 miesiąc temu

ale jaja . ciekawe któremu zespołowi zależy na przełożeniu spotkania ŁKS II czy ŁKS III? a zapomniałem że to wszystko przez ŁKS I i drużyny młodzieżowe – na Unii 2 nie gramy bo jest pierwsza drużyna a na Minerskiej jest druga i młodzież. Trzecia jako gospodarz musi mieć kasę za wynajem boiska dla pierwszej i wtedy zagra na boisku treningowym. A kasa i tak wpadnie do pierwszej drużyny i będzie szmal na zaległości.