AKTUALNOŚCI
Są jeszcze wejściówki na Polska-Norwegia

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia czwartkowego spotkania eliminacyjnego do MŚ kobiet pomiędzy Polską i Norwegią. Mecz rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Łodzi przy al. Piłsudskiego, a wejściówki na to spotkanie są jeszcze dostępne. Stacjonarna sprzedaż prowadzona jest w sklepach Empik i Kolporter. W dniu meczu kasy biletowe będą czynne od godziny 16:00.

GKS Bełchatów

Norwegia to absolutna czołówka, jeśli chodzi o piłkę nożną kobiet. Ranga spotkania i klasowy przeciwnik zachęcają więc do przyjścia na trybuny. Warto to też zrobić dla naszej reprezentacji, która pod wodzą Niny Patalon robi postępy i ten progres jest widoczny – powiedział prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej i wiceprezes PZPN Adam Kaźmierczak. Dodał, że awans na mistrzostwa świata byłby znakomitym zwieńczeniem pracy, wykonywanej przez Polski Związek Piłki Nożnej na rzecz rozwoju piłkarstwa kobiecego.

To będzie taki sprawdzian, czy kibice stęsknili się za międzynarodowymi meczami w Łodzi. Ten stadion na co dzień jest wypełniany w stu procentach. Mam nadzieję, że na tym spotkaniu kibice też dopiszą i spróbujemy przebić osiem tysięcy z Gdańska. Myślę, że jest to wynik do pobicia. Tym bardziej, że ceny biletów są naprawdę promocyjne – stwierdził Kaźmierczak.

Pierwszy gwizdek zaplanowano w czwartek (21 października) o 19:15.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments