AKTUALNOŚCI
Sędziowski bunt zgaszony w zarodku

Nie ma żadnego zagrożenia dla meczów, które zaplanowano na 30-31 października na terenie województwa łódzkiego. Protest sędziowski, o którym pisaliśmy w poniedziałek i który wywołał lawinę komentarzy, jest bardzo mało prawdopodobny. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie ŁZPN, w przypadku rzeczywistego urlopowania się sędziów, ma przygotowany wariant awaryjny.

promocja keeza

Mecze mogliby bowiem poprowadzić sędziowie z innych województw. Do tego jednak nie dojdzie gdyż zostało jedynie kilku arbitrów, którzy zamierzają w ostatni weekend zrobić sobie wolne. Ostateczną decyzję mają podjąć do najbliższego czwartku.

 

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław K
1 miesiąc temu

niestety ale sędziowie są słabiutcy

1 miesiąc temu

Widzę tutaj samych sędziów z klasą międzynarodową,którzy zapewne mają po kilkadziesiąt meczów sędziowanych w lidze mistrzów!!!Prawda Maniek,prawda Skil?Co wy,kuźwa,wiecie o sędziowaniu???

Maniek
1 miesiąc temu

Skil dokladnie- wielokrotne wypaczanie wynikow zawodow, fatalna jakosc sedziowania, odzywki do zawodnikow… to jest kabaret a nie sedziowanie

Skil
1 miesiąc temu

Nic nie napisali w swojej petycji o nagminnych przypadkach nieudolnego prowadzenia zawodów, może najpierw większość powinna się doszkolić a potem wyciągać rękę po wynagrodzenie?