AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W weekend rozegrane zostaną mecze ligowe w grupie trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej oraz klasie A i B. Lidera klasy okręgowej WKS 1957 Wieluń czeka wyjazdowe starcie ze spadkowiczem z IV ligi Wartą Działoszyn. Zajmująca drugie miejsce w rankingu Warta II Sieradz zagra na swoim boisku z Hetmanem Rusiec. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych meczów.

gadzety kibica keeza

 

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 3.)
(sobota – 23 października)
14:00 – Warta Działoszyn – WKS 1957 Wieluń – Szulc
15:00 – KS Karsznice – Słowian Dworszowice – Holewski
15:00 – Złoczewia Złoczew – Jutrzenka Warta – Kaczor
15:00 – Zawisza Pajęczno – GKS Chojne – Badziak
15:00 – Czarni Rząśnia – LZS Brąszewice – Wawrzyniak
(niedziela – 24 października)
11:00 – Warta II Sieradz – Hetman Rusiec – Majkowski
11:00 – MLKS Konopnica – TS Janiszewice – Berliński
14:00 – Piast Błaszki – Tęcza Brodnia – Felcenloben

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 23 października)
15:00 – GLKS Biała – KS Osiek – Tosoni
(niedziela – 24 października)
11:00 – LKS Pyszków – LKS Socha – Sztraube
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – Sokół Goszczanów – Gajewczyk
14:00 – Jaga Lututów – LGKS Charłupia Mała – Tomczyk
15:00 – Widawia Widawa – LKS Kobierzycko – Janecka
15:00 – TS Gruszczyce – LKS Zapole – Gajewczyk

Grupa VIII
(sobota – 23 października)
15:00 – LKS Masłowice – LKS Kiełczygłów – Iwankiewicz
(niedziela – 24 października)
11:00 – LZS Krzyworzeka – LZS Młynisko – Piotr Romek
13:00 – Warta Osjaków – LKS Wierzchlas – Tosoni
14:00 – Orzeł Wola Wiązowa – Płomień Makowiska – Jasiński
15:00 – GKS Siemkowice – LZS Łaszew – Nita
15:00 – LZS Staw – GKS Czastary – Iwankiewicz
15:00 – KKS Kurów – KS Radoszewice – Piotr Romek

Klasa B
Grupa V
(niedziela – 24 października)
11:00 – LZS Chrząstawa – LUKS Bałucz – Jan Rutecki
11:00 – LKS Kalinowa – GKS Sędziejowice – Lipka
14:00 – KS Rębieskie – UKS Wiewiórczyn – Robert Ubycha
15:00 – Ekolog Wojsławice – Unia Sieradz-Męka – Drużbicki
15:00 – Amatorzy Zapolice – LKS Kamienna – Holewski
15:00 – Iskra Stolec – KS SKS Sieradz – Daniel Misiek

Grupa VI
(sobota – 23 października)
15:00 – Start Świątkowice – Prosna Wyszanów – Antończyk
(niedziela – 24 października)
11:00 – KS Czarnożyły – LZS Wrońsko – Śniady
14:00 – Orion Olewin – Centra Walichnowy – Antończyk
14:00 – LZS Pątnów – KS Kraszkowice – Kowalewski
15:00 – Zryw Ożegów – Ostrowia w Ostrówku – Antończyk
15:00 – Victoria Skomlin – Piast Ruda – Wawrzyniak

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
.......
1 miesiąc temu

wks 1957 ……….

Kibic
1 miesiąc temu

Ileż można?? Jeden i ten sam sędzia tydzień w tydzień…..