AKTUALNOŚCI
Trwają zapisy na trenerskie kursy UEFA

Łódzki Związek Piłki Nożnej informuje o trwających zapisach na kursy trenerskie UEFA/Grassroots C, UEFA A i UEFA B. Kursy UEFA/Grassroots C zorganizowane będą Aleksandrowie Łódzkim, Skierniewicach, Bełchatowie, Łęczycy i Opocznie. W Łodzi odbędą się natomiast kursy UEFA B i UEFA A. Na ten ostatni zapisy przyjmowane są jedynie do końca października.

promocja keeza

Aby wziąć udział w kursie trzeba mieć minimum wykształcenie średnie, świadectwo ukończenia kursu pierwszej pomocy, a ponadto zaświadczenie wystawione przez lekarza o stanie zdrowia pozwalające na wykonywanie zawodu trenera piłki nożnej. Konieczne jest także zaświadczenie o niekaralności.

Zapisów i wszelkich formalności związanych z uczestnictwem w kursach należy dokonywać za pośrednictwem osobistego profilu na platformie pzp24.pzpn.pl.

 

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Radek
1 miesiąc temu

Może by się łódzki futbol dowiedział dlaczego kurs UEFA A odbywa się w niedzielę, poniedziałki i wtorki?
Nikt normalny nie może wziąć w nim udziału bo pracuje i tylko nasz związek jest taki fantastyczny by to robić w tygodniu od rana…

Piotr
1 miesiąc temu

Fabryka pieniędzy dla związku …jak ja lubię Łzom, PZPN

Trener
1 miesiąc temu

A może warto byłoby zorganizować jakąś konferencję dla trenerów którzy posiadają już licencję bo ŁZPN najwyraźniej o tym zapomniał… Żeby nazbierać punktów na przedłużenie tych licencji trzeba się tułać po innych województwach… Same kursy nie wystarczą…