AKTUALNOŚCI
Skierniewice: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze w grupie czwartej KEEZA Klasy Okręgowej, klasie A oraz klasie B. W klasie okręgowej na czoło wybijają się derby Skierniewic, w których lider tabeli Widok spotka się z rezerwami trzecioligowej Unii. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek, ale kibice muszą pamiętać że w każdej chwili może ona się zmienić.

gadzety kibica keeza

 

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 4.)
(sobota – 23 -października)
15:00 – Manchatan Nowy Kawęczyn – Olimpia Chąśno – Malka
15:15 – Start Brzeziny – Pelikan II Łowicz – Fijałkowski
15:15 – Olimpia Jeżów – GKS Bedlno – Dziedzic
15:15 – GLKS Wołucza – Jutrzenka Drzewce – Stefaniak
(niedziela – 24 października)
11:00 – Orlęta Cielądz – Juvenia Wysokienice – Milczarek
11:15 – Olimpia Niedźwiada – Pogoń Bełchów – Duranowski
11:15 – Korona Łagusze – Mazovia Rawa Mazowiecka – Skopiński
14:00 – Widok Skierniewice – Unia II Skierniewice – Malka

Klasa A
Grupa IX
(sobota – 23 października)
15:00 – Olympic Słupia – Laktoza Łyszkowice – D. Grabowski
15:15 – Start Złaków Borowy – Victoria Bielawy – Drożdżewicz
(niedziela – 24 października)
11:00 – Sierakowianka Sierakowice – Meteor Reczyce – Drązikowski
11:00 – Astra Zduny – Czarni Bednary  – Kindel
11:30 – Pogoń Godzianów – Macovia Maków – Adamiec
14:00 – Jutrzenka Mokra Prawa – Dar Placencja – Krawczyk

Klasa B
Grupa VII
(sobota – 23 października)
15:00 – Pogoń Rogów – Kopernik Kiernozia – Kalisz
(niedziela – 24 października)
11:00 – Zjednoczenie Bobrowniki – Olimpia Oporów – Bachura
11:30 – Victoria Zabostów – Fenix Boczki Chełmońskie – Kalisz
14:00 – Naprzód Jamno – Macovia II Maków – Sukiennik

Grupa VIII
(sobota – 23 października)
15:00 – GKS Głuchów – Sobpol Konopnica – Karbowiak
(niedziela – 24 października)
11:00 – Victoria Chrząszczew – Muskador Wola Pękoszewska – N. Grabowski
11:00 – LKS Grabice – Białka Biała Rawska – Dziedzic
13:00 – Sokół Regnów – Start Pukinin – Chylak

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments