Trwa świetna seria KS Sand-Bus Kutno

KS Sand-Bus Kutno pokonał w sobotę na swoim boisku Lechię Tomaszów Mazowiecki w meczu 15. kolejki grupy pierwszej III ligi 2:1 (2:1) i był to dziewiąty z rzędu mecz drużyny trenera Dominika Tomczaka bez porażki. Obie ekipy mają teraz w tabeli po 23 punkty, ale zwycięzcy meczu rozegrali o jedno spotkanie mniej. Już w 8. minucie było 1:1.

Mecz rozpoczął się dla miejscowych wybornie, bo już w piątej minucie gola strzelił Marcin Kacela. Odpowiedź przyjezdnych była błyskawiczna, bo trzy minuty później do remisu doprowadził Artur Amroziński. Tuż przed przerwą wynik meczu na 2:1 dla zespołu gospodarzy ustalił Adam Patora.

Po zamianie stron oba zespoły miały okazje bramkowe, ale wynik już nie uległ zmianie i piłkarze KS po raz szósty w tym sezonie zeszli z boiska jako zwycięzcy.

KS Sand-Bus Kutno – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1 (2:1)
Bramki: Marcin Kacela 5, Adam Patora 41 – Artur Amroziński 8

KS: Wolański – Torrado (68′ Szczytniewski), Rokosz, Kacela (68′ Białas), Ostrowski (79′ Świątek) – Bujalski, Kasperkiewicz (79′ Szczytniewski, Kraśniewski, Bule (79′ Szczepański) – Patora, Kralkowski.

Lechia: Baran – Jakubczyk, Cyran, Dunajski, Drabik (75′ Warczyk) – Pecyna (71′ Zima), Mroczek (86′ Turewicz), Lewiński, Szymczak – Morenkow (71′ Kapica), Amroziński (86′ Cieślik).