AKTUALNOŚCI
WKS 1957 Wieluń nie dał szans Warcie

Lider tabeli grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej WKS 1957 Wieluń pokazał moc w Działoszynie. W sobotę wielunianie pokonali miejscową Wartę, która jest spadkowiczem z IV lig,i aż 6:0 (3:0). Po dwa gole strzelili Kamil Wira oraz Michał Wójcicki. Po jednej bramce zdobyli natomiast Kacper Nowakowski oraz Mikołaj Cyrus. WKS otwiera tabelę mając na koncie 34 punkty, które zdobył w 12 meczach.

gadzety kibica keeza

 

Na miejscu drugim plasuje się Warta II Sieradz z 25 punktami. Podopieczni trenera Łukasza Markiewicza zmierzą się w niedzielę na swoim boisku z Hetmanem Rusiec.

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
niko
1 miesiąc temu

Rutka tam nie bylo czasami$….?

Miszczu
1 miesiąc temu

Arek o tobie można dużo pisać, między innymi jak chciałeś kumpli sprzedawac policji na jednym z meczów wyjazdowych za miskę ryżu.. albo jak to na mecze biegasz, a tak na prawdę jeździsz stopem bo tak sie złożyło że na mecz na który niby przybiegłeś przyjechał gosć który cię podwoził. Ale ponoć żółte kwity ratują cie w mieście

Arek
1 miesiąc temu

Fan w Pajęcznie mówisz na styku. Widocznie inne mecze oglądaliśmy.

Fan
1 miesiąc temu

A może trzeba się zastanowić dlaczego jest taki wynik a nie inny. Pieniądze nie grają tylko zawodnicy. A może mecz potoczył by się inaczej gdyby sędziowie byli lepsi. Może wynik był by inny. Niższa porażka. Teraz Wieluń wygrał wysoko. A co powiesz o meczu w Pajęcznie gdzie WKS tak jak w Działoszynie dostał w prezencie rzut karny. Tam wynik był na styku. Dlatego w tym temacie piszę o sędziach. Bo dzisiaj wynik jest taki wysoki choć mógł być inny. Niższy i równiejszy.

Arek
1 miesiąc temu

Miszczu nic innego nie masz do powiedzenia? Może coś na temat meczu pucharowego Twojej druzyny