AKTUALNOŚCI
Unia lepsza od Białej Rawskiej

W wojewódzkiej lidze juniorów młodszych doszło do spotkania pomiędzy Białką Białą Rawską a Unią Skierniewice. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 2:0.


Warunki atmosferyczne, a szczególnie silne podmuchy wiatru, bardzo utrudniały grę zawodnikom obu drużyn, przez co cały mecz był bardzo nerwowy. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie dominowali piłkarze ze Skierniewic. Pierwszą bramkę dla Unii strzelił Sulikowski po podaniu Klimczaka. Gdyby jednak nie trafił, sędzia mógłby odgwizdać rzut karny. Po raz drugi bramkarza gości pokonał Kępa, który po krosowym podaniu Klimczaka z prawej strony wykończył akcję strzałem z 7 metrów.

Trener Unii Kamil Socha miał przed meczem jednak niemały problem ze względu na bardzo okrojoną kadrę. W składzie meczowym nie pojawił się Adrian Winciorek, Patryk Bojańczyk oraz Rafał Kowalczyk, którzy zagrali w pierwszym zespole Unii Skierniewice. W jedenastce zabrakło także Dominika Kosteckiego, który pauzuje za kartki.

Białka Biała Rawska – Unia Skierniewice 0:2 (0:1)
Bramki:
Sulikowski, Kępa

Skład Unii: Michalak, Mikulski, Stefaniak (Nowak), Staszewski, Dyśko, Kalisiak, Blechowski, Kozłowski, Sulikowski, Klimczak, Kępa.

Trener: Kamil Socha.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments