AKTUALNOŚCI
Bełchatowskie turnieje pod patronatem PGE

Siedem turniejów w trzech terminach – interesująco zapowiada się cykl zawodów dla młodych adeptów futbolu pod oficjalnym patronatem PGE Polskiej Grupy Energetycznej. Pierwsze zawody odbędą się już w najbliższą niedzielę (21 listopada) na boisku treningowym nr 1 i będą w nim uczestniczyły zespoły z rocznika 2011. Początek zmagań przewidziano o 9:00.

W weekend 4-5 grudnia na boisku ze sztuczną nawierzchnią spotkają się 11 i 12-latkowie a w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 12 (ul. Budryka 7) zagrają zespoły z roczników 2012 i 2013. Z kolei w dniach 18-19 grudnia w SP 12 kibice emocjonować się będą zawodami drużyn U-8 oraz dziewczynek (2012 i młodsze).

Szacujemy, że we wszystkich turniejach weźmie udział ponad sześćset chłopców i dziewcząt m.in. z terenu województwa łódzkiego, mazowieckiego i śląskiego. Samo uczestnictwo jest dla każdej z tych grup bardzo ważne i daje wiele radości. Dodatkowo dwa najstarsze roczniki mogą liczyć na puchary za ukończenie rywalizacji na podium. Poprzez regularną organizację turniejów będziemy chcieli dążyć do profesjonalizmu z korzyścią dla uczestników, trenerów i kibiców – mówi Damian Chojka, koordynator bloku U5-U13 Akademii GKS Bełchatów.

Organizatorem cyklu turniejów pod patronatem PGE Polskiej Grupy Energetycznej jest Akademia GKS Bełchatów. Partnerem głównym jest Miasto Bełchatów. Partnerem technicznym zawodów została marka KEEZA a patronat medialny objął serwis internetowy Łódzki Futbol.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments