AKTUALNOŚCI
Jakub Perek przegonił Mateusza Białka

W zaległym meczu grupy czwartej KEEZA Klasy Okręgowej Pelikan II Łowicz uległ mistrzowi jesieni Jutrzence Drzewce 0:4 (0:2). Trzy gole strzelił Jakub Perek, a jednego Cezary Dominiak. Zdobywca trzech bramek ma tym samym na koncie 27 trafień i w klasyfikacji snajperów wszystkich klas okręgowych wyprzedził Mateusza Białka ze Stali Niewiadów z grupy drugiej  – 26 goli.


tomadex wszystko dla kibica

Jutrzenka natomiast w 14 meczach zdobyła 40 punktów i wyprzedza w tabeli drugi Widok Skierniewice o sześć punktów.

Zdjęcie: Jutrzenka Drzewce (Facebook)

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Xxx
2 miesięcy temu

Ole no właśnie skoro tak strzelał w IV lidze to dlaczego tam nie gra? Wytłumacz to wszystkim .Tylko kopie po okregowkach.Czy w Piotrkowskiej czy Skierniewickiej czy łódzkiej to jeden .. to nadal okręgówka

dess
2 miesięcy temu

Start Brzeziny też myślał, że skierniewicka okręgówka jest słaba

aaa
2 miesięcy temu

Panowie o czym ta dyskusja? nie macie innych problemów? oby obaj byli zdrowi i strzelali, a kto ile to czy to az tak wazne? chyba nie

Ole
2 miesięcy temu

No właśnie Białek strzela dla Niewiadowa na potęgę ciągnie ich za uszy. Przychodząc w tamtym sezonie Stal była na 9 miejscu a skończyła prawie na podium a to duża zasługa właśnie Białka tak samo było w Cielądzu gdzie ciągnął ich nie tylko jeden sezon wystarczy spojrzeć na wcześniejsze sezony. Nie wypal w Mszczonowiance chyba coś się komuś pomyliło skoro w 22 meczach strzelił 19 bramek i to dla kogoś nic. I tak jak powiedziałem nie porównajmy tych 2 okręgowej do siebie bo jest przepaść a Perek w łódzkiej jak grał to chyba nawet 20 bramek nie potrafił strzelić w przeciągu… Czytaj więcej »

dess
2 miesięcy temu

Dla mnie Perek to Kozak! Czy to w Koluszkach, Rzgowie czy Włocławku zawsze należał do najlepszych. Nie grał w dwóch meczach, nie strzelał karnych tak jak Białek a i tak go przegonił. Zresztą Białek wiele sezonów grał w skierniewickiej okręgówce i po za ostatnim jakoś szału nie zrobił, nie wspominając już o niewypałach w Widoku czy Mszczonowiance. Zresztą Białek nie zaistniał w IV lidze, a Perek swoje ugrał i w Liderze i w Zawiszy. Kolejna rzecz, to że w Niewiadowie strzela tylko Białek, a w Jutrzence bramki się rozkładają, po kilkanaście mają Dominiak i Kopa.