Unia Skierniewice na szczeblu wojewódzkim

Trzecioligowa Unia Skierniewice wygrała w Łowiczu półfinałowy mecz Pucharu Polski z beniaminkiem IV ligi Zrywem Wygoda 5:1 (0:1) i awansowała na szczebel wojewódzki. Skierniewiczanie prowadzeni przez trenera Piotra Kocębę to obrońca trofeum. Wcześniej awans do decydującej batalii pucharowej zapewnił sobie czwartoligowy Orzeł Nieborów.

Do przerwy nieoczekiwanie, po golu Michała Fabijańskiego, prowadził Zryw. W 56 minucie. Kamil Sabiłło z Unii trafił w słupek z rzutu karnego. Później jednak do głosu doszli faworyci. Dwukrotnie bramkarza Zrywu pokonali Damian Makuch i Sabiłło, a wynik meczu ustalił Miłosz Nowak.

Zryw Wygoda – Unia Skierniewice 1:5 (1:0)
Bramki: Michał Fabijański 8 – Damian Makuch 63, 70, Kamil Sabiłło 81, 85, Milosz Nowak 90