Vicuna: Zabrakło gola w pierwszej połowie

Nie miał powodów do radości trener ŁKS Łódź Kibu Vicuna (na zdjęciu). Jego drużyna tylko zremisowała w piątkowy, mroźny wieczór ze Skrą Częstochowa i spadła na siódme miejsce w pierwszoligowej tabeli. Szkoleniowiec łódzkiego zespołu przyznał, że aby wygrać należało strzelić bramkę w pierwszej połowie meczu. Poniżej jego wypowiedź.

Mecz zaczęliśmy dobrze. Mieliśmy w pierwszej połowie swoje sytuacje, byliśmy dłużej na połowie przeciwnika. Druga połowa nie była dobra. Nie graliśmy tak, jak w pierwszej. Byliśmy na połowie przeciwnika, ale nie stwarzaliśmy sytuacji podbramkowych. Oni też mieli swoją sytuację, po której mogli zdobyć gola. Skra to ciężki przeciwnik. Większość meczów z ich udziałem to wyniki 1:0, 0:0, 0:1. Aby wygrać ten mecz powinniśmy strzelić bramkę w pierwszej połowie. Tracimy dwa punkty, gramy dalej – powiedział trener ŁKS.