Wejście Smoka Mateusza Jastrzembskiego

Efektownie przywitał rundę rewanżową ŁKS II Łódź. Beniaminek grupy pierwszej III ligi prowadzony przez trenerów Marcina Matysiaka i Radosława Pęciaka wygrał na wyjeździe z Ursusem Warszawa 3:0 (0:0) rozstrzygając mecz na swoją korzyść w ostatnich 10 minutach. Było to szóste zwycięstwo zespołu z alei Unii 2, ale dopiero drugie na boisku drużyny przeciwnej.

Po pierwszych  45 minutach było 0:0. Pierwszy gol padł dopiero w 83 minucie, a jego autorem był rezerwowy Mateusz Jastrzembski. Młody piłkarz, który do Akademii ŁKS trafił latem, zapisał na swoim koncie jeszcze dwa gole, popisując się klasycznym hat-trickiem. Trzeci gol padł z rzutu karnego. Warto dodać, że strzelec trzech bramek pojawił się na boisku w 81. minucie.

Ursus Warszawa – ŁKS II Łódź 0:3 (0:0)
Bramki: Mateusz Jastrzembski 83, 86, 90-karny

ŁKS II: Kołba – Karlikowski, Piotrowski (66′ Dynel), Zając (60′ Lipień), Wszołek – Ślęzak, Sójka (81′ Czypicki), Romanowicz (81′ Jastrzembski), Radziński (66′ Gmosiński) – Lorenc, Kuźma.