Socha: Odbudowujemy pewność siebie

GKS Bełchatów wreszcie przywiózł z wyjazdu zdobycz punktową. W sobotnim pojedynku 19. kolejki II ligi zespół trenera Kamila Sochy (na zdjęciu) zremisował w Pruszkowie ze Zniczem 0:0 będąc w opinii obserwatorów spotkania drużyną lepszą. Zabrakło jednak skuteczności pod bramką rywala. Poniżej pomeczowa wypowiedź szkoleniowca.

Myślę, że to był mecz dwóch dobrych drużyn, dobrze poukładanych. Jestem zadowolony z naszej gry obronnej, która wcześniej szwankowała i myślę, że tym także zaskoczyliśmy przeciwnika. Pierwsza połowa dla Znicza, druga dla nas. Można teoretycznie stwierdzić, że wynik jest sprawiedliwy, ale z pewnością nie możemy przeboleć tej sytuacji Waldka Gancarczyka, do tego kilku innych groźnych sytuacji w drugiej połowie. Z drugiej strony Znicz też nam mocno zagroził. Powoli odbudowujemy pewność siebie a poprzez takie mecze jak dziś będzie ona wzrastała coraz bardziej a część tych chłopaków ma naprawdę niezłe umiejętności i myślę, że ten nasz najważniejszy cel będziemy powoli realizować – powiedział Socha.