AKTUALNOŚCI
Zagrają o Puchar Wójta Gminy Buczek

To będzie weekend pod znakiem halowej piłki nożnej w Buczku. W sobotę i niedzielę (4-5 grudnia) rozegrane zostaną w tamtejszej hali sportowej Turnieje Mikołajkowe o Puchar Wójta Gminy Buczek Bronisława Węglewskiego. W oba dni rywalizować będzie po osiem drużyn – w sobotę rocznika 2010, a w niedzielę 2012. Początek o godzinie 9:00. Zapisy oraz informacje pod numerem telefonu 661 250 529 (Łukasz Mielczarek).


keeza komplety sportowe

Głównym organizatorem turniejów jest Tęcza Brodnia, a na młodych piłkarzy oprócz pucharów i medali czeka loteria fantowa oraz poczęstunek.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

Rafal, Tęcza Brodnia organizuje turnieje przyjdź i się przekonaj sam, sprawdź na własne oczy nikt Ci nie broni. Wiesz że w dzieciach przyszłość? Orkan to wspaniały Klub, obecnie seniorzy to czołowa drużyna 4 ligi. A Tęcza Brodnia to też klub z Gminy Buczek tak dla Twojej wiedzy Rafal. Bo skoro się pytasz o oba kluby to ja odpowiadam.

Michał
1 miesiąc temu

Orkan powinien zostać w gminie, bo Brodnia nie ma boiska i tak gra w Buczku i ma 10 góra kibiców.

Live
1 miesiąc temu

Gdyby nie Łukasz to Tęcza Brodnia dawno zginęłaby z piłkarskiej mapy regionu sieradzkiego. Teraz zaszczepia piłkę nożną dzieciakom aby w przyszłości korzystać z nich w piłce seniorskiej. Jedyny minus to trener, który ma słaby warsztat. Znając życie i samozaparcie Łukasza to znajdzie trenerów na poziomie i to już niedługo.

Rafal
1 miesiąc temu

Tęcza Brodnia nie Orkan? Co to za klub?