AKTUALNOŚCI
Puchar wójta gminy Buczek dla MKS

Osiem drużyn rocznika 2012 rywalizowało w niedzielnym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Buczek Bronisława Węglewskiego. Triumfował MKS Zduńska Wola, który wygrał sześć z siedmiu meczów. Na pozycji drugiej uplasowała się Tęcza I Brodnia, a na trzeciej Victoria Szadek. Dalej był drugi zespół MKS Zduńska Wola, Iskra Dobroń, Korab Łask, Włókniarz Pabianice oraz Tęcza II Brodnia.

getry piłkarskie keeza

Najlepszym zawodnikiem został Norbert Brodacz (MKS I), a królem strzelców Piotr Felcenloben (Tęcza I). Nagrodę dla najlepszego bramkarza odebrał Adam Dolata (Korab).

Specjalną nagrodę wójta gminy Buczek otrzymał Jakub Migdał (Tęcza I). Głównym organizatorem turnieju była Tęcza Brodnia.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

A ile minut zagrali łącznie w czterech w pierwszej drużynie w tym sezonie? Bo jestem ciekaw

Do pol
1 miesiąc temu

Do Pol …mało jesteś zorientowany ,drużyna orkana junior A awansowała w wojewódzkiej lidze i biła w lidze wszystkich ,jak mało jesteś zorientowany ,bo z tej drużyny juniorów graja 4 w orkanie jeden ,jak tylko nie mieli swoich meczy

Pol
1 miesiąc temu

No i co z tego że mają halę. A gdzie w Boczku praca z młodzieżą. Czemu nie ma drużyny Orkana. Nie wstyd panu prezesowi. Sianko tylko idzie na seniorów. Więc skonczy się tak jak w Gattcie.

88k
1 miesiąc temu

Jestem rodzicem z wygranej druzyny z soboty ,moge tylko zazdroscic w jakich warunkach cwicza dzieci z gm buczek Hala w gm wijskiej jakiej nie maja inne gminy i duza kasa na sport ,,,zazdroscic