AKTUALNOŚCI
Dwucyfrówka Włókniarza

Na górze tabeli piotrkowskiej klasy okręgowej bez zmian. Włókniarz Moszczenica zachował cztery punkty przewagi na UKS Mechanik Radomsko. Coraz ciekawiej robi się za to na dole tabeli. Czarni Rozprza wiosną odrabiają straty z pierwszej części sezonu i coraz poważniej mogą myśleć o utrzymaniu się w okręgówce.

gadzety kibica keeza

 

W sobotę wicelider tabeli Mechanik Radomsko już do przerwy zapewnił sobie trzy punkty w konfrontacji z Polonią Piotrków. Następnego dnia piorunującą odpowiedź dał lider tabeli. Włókniarz Moszczenica wygrał na wyjeździe z outsiderem ligowej tabeli aż 11:1. Cztery gole w tym meczu zdobył Marcin Staniaszek.
Za plecami prowadzącej dwójki trwa walka o zajęcie jak najwyższej pozycji w tabeli. Słabo spisujący się wiosną Skalnik Sulejów przegrał ze Zjednoczonymi Bełchatów 0:5. Hat-tricka w tym meczu zaliczył Sylwester Jarzębowski. Słabiutko w rundzie rewanżowej spisuje się również Astoria Szczerców, która tym razem przegrała na wyjeździe z walczącą o utrzymanie Omegą II Kleszczów.
Coraz ciekawiej robi się na dole tabeli. Czarni Rozprza wygrali w 20. kolejce na wyjeździe z Grabką Grabica. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Piotr Jagiełło w ostatniej minucie meczu. Mają czego żałować zawodnicy KS Poświętne, którzy do przerwy po dwóch golach Kamila Węglińskiego prowadzili ze Świtem Kamieńsk 2:0. Po zmianie stron goście odpowiedzieli trzema golami i w ten sposób gospodarzom uciekły bardzo ważne punkty.

Wyniki 20.kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej
Mechanik Radomsko – Polonia Piotrków 2:0 (2:0)
(Tomasz Walioszczyk 24, Marcin Antczak 41)
GUKS Gorzkowice – LKS Mierzyn 1:1 (1:0)
(Rafał Pechta 18 – Andrzej Owczarek 58)
Skalnik Sulejów – Zjednoczeni Bełchatów 0:5 (0:1)
(Sylwester Jarzębowski 42, 51, 85, Krzysztof Białek 54, Jakub Kowalski 88)
Omega II Kleszczów – Astoria Szczerców 3:2 (1:0)
(Krzysztof Kowalski 43, 65, Marcin Zimoch 70 – Adrian Matysiak 75, Tomasz Siewiera 83)
Relax Czerniewice – Włókniarz Moszczenica 1:11 (1:4)
(Mateusz Janeczek 38 – Daniel Olejnik 23, Błażej Godala 29, Adrian Malicki 37, 64, Marcin Staniaszek 43, 58, 66, 84, Adrian Janiec 68, Sławomir Stańczyk 72, Marcin Świątek 74)
Grabka Grabica – Czarni Rozprza 0:1 (0:0)
(Piotr Jagiełło 90)
KS Poświętne – Świt Kamieńsk 2:3 (2:0)
(Kamil Węgliński 8, 33 – Przemysław Olejnik 60, Damian Tkacz 63, Dariusz Wiśniewski 80)
Gerlach Drzewica – Szczerbiec Wolbórz 0:0
Autor: pejot

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Moszczenica ( Familiaki )
12 lat temu

Teraz Włókniarz utrzyma się w 4 lidzie 🙂

Nasz Malin robotę zrobi 😛

Elmander
12 lat temu

Po krótce ja skomentuje kolejke 😉 Chyba na największe oklaski w tej kolejce zasluguja: Włókniarz, Zjednoczeni oraz Czarni Rozprza. Ci ostatni staja sie prawdziwymi „Rycerzami Wiosny” !!! A w ogole to juz kolejny wygrany mecz po bramce w 90 minucie. Bardzo ważne punkty zdobyła Omega II.Niestety zawodzi GUKS , który po wzmocnieniach z III ligi (Korytkowski i Jasnos) gra na wiosne poniżej oczekiwań. W czubie tabeli bez zmian , natomiast na dole robi się bardzo ciekawie. Zdegradowany juz Relax, a o pozostanie na V ligowym froncie walcza Rozprza (nastepny mecz u siebie z Polonią) oraz Poświętne , Omega , Gerlach,… Czytaj więcej »