AKTUALNOŚCI
Zastopowane Juve

Krocząca wiosną od wygranej do wygranej Jutrzenka Warta znalazła wreszcie swojego pogromcę. W meczu na szczycie sieradzkiej klasy okręgowej piłkarze z Warty musieli uznać wyższość zespołu Czarnych Rząśnia. Liderem tabeli w dalszym ciągu jest zespół LKS Kwiatkowice.


 

Spotkanie Czarnych Rząśnia z Jutrzenką Warta dla obu zespołów był to mecz „o być albo nie być” w walce o IV ligę. Zwycięsko z tej potyczki wyszli słabo do tej pory grający Czarni. Dzięki wygranej zespół z Rząśni wciąż ma szanse powrócić na czwartoligowe boiska. Porażka z kolei mocno skomplikowała sytuację Jutrzenki, która do lidera traci już siedem punktów. Bardzo cenne punkty na własnym boisku stracił Gal Gaz Galewice, który u siebie tylko zremisował u siebie z Unia Sulmierzyce.
Kłopotów ze zgarnięciem kompletu punktów nie miał LKS Kwiatkowice. Lider 3:0 pokonał u siebie Piast Błaszki. Z walki o IV ligę nie rezygnuje również: Orkan Buczek, który wysoko pokonał Wartę Osjaków. Broni nie składa również LKS Kobierzycko. Trzeci zespół tabeli pewnie wygrał na wyjeździe z Victorią Skomlin.
Cenne zwycięstwo na własnym boisku odniosła Charłupia Mała. Zdobywając gola w końcówce meczu ze Złoczevią Złoczew wciąż ma szanse na uniknięcie degradacji.

Sieradzka klasa okręgowa
19. kolejka
Czarni Rząśnia – Jutrzenka Warta 2:1(0:0)
LKS Kwiatkowice – Piast Błaszki 3:0(3:0)
Orkan Buczek – Warta Osjaków 6:1(4:1)
Pogoń-Ekolog II Zduńska Wola – Prosna Wieruszów  0:0
Gal Gaz Galewice – Unia Sulmierzyce 1:1(0:0)
Victoria Skomlin – LKS Kobierzycko 2:5(0:1)
Warta II Działoszyn – Pogoń Korab Łask Kolumna 2:1(2:0)
LGKS Charłupia Mała -Złoczevia Złoczew 1:0(0:0)

Autor: pejot

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments