AKTUALNOŚCI
Sparingowa giełda – notowanie 1

Powoli rozkręca się sezon sparingowy i pewnie jeszcze nie wszystkie kluby mają przygotowaną do końca rozpiskę kontrolnych meczów. To dla nich właśnie otwieramy sparingową giełdę Łódzkiego Futbolu, w której bezpłatnie będziemy zamieszczać ogłoszenia o poszukiwaniu sparingpartnera. Dziś notowanie pierwsze, które zawiera prośby skierowane do nas w ostatnich dniach.

Witonianka Witonia – poszukuje sparingpartnera na 5 lutego o 20:30. Klub posiada wynajęte boisko w Uniejowie, ale umówiony wcześniej rywal się rozmyślił. Kontakt – Michał Włodarczyk – 607 719 106.

Orzeł Kawęczyn (wielkopolska klasa okręgowa). Ogłoszenie zamieszczamy dlatego, że klub ma w terminie 5-6 lutego wynajęte boisko w Kleszczowie. Kontakt: Andrzej Szymanowski – andrzejszymek@wp.pl.

Od każdego klubu będziemy mogli przyjąć ogłoszenie o JEDNYM wolnym terminie. Chcemy bowiem uniknąć sytuacji, która skutecznie nas zniechęciła w dwóch ostatnich latach, czyli takiej, że niektórzy trenerzy szli na łatwiznę i za naszym pośrednictwem chcieli znaleźć wszystkich sparingpartnerów (na cały okres przygotowawczy). Takich próśb nie będziemy nawet rozpatrywać. W każdej chwili będzie także można napisać, jeśli sparingpartner wycofa się z dnia na dzień. Takie ogłoszenia będziemy umieszczać w pierwszej kolejności.

Pisać do nas można na adres: redakcja@lodzkifutbol.pl.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments