AKTUALNOŚCI
Sędziowie zagrają w Zduńskiej Woli

To będzie prestiżowa rywalizacja i zapewne też stojąca na wysokim poziomie. Sędziowie potrafią bowiem całkiem nieźle kopać piłkę, a wielu z nich nadal jest czynnymi zawodnikami. W najbliższą sobotę (29 stycznia) w Zduńskiej Woli o Puchar Przewodniczącego KS ŁZPN Tomasza Radkiewicza (na zdjęciu) zagrają cztery drużyny.

 

Reprezentować będą: WS Sieradz (gospodarz), WS Skierniewice, WS Łódź i WS Piotrków Trybunalski. Zespoły rywalizować będą systemem każdy z każdym, a początek rywalizacji zaplanowano na 9:00. Turniej odbędzie się w hali sportowej przy ulicy Złotej 67.

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zdwola
1 rok temu

Gran prix odwolane
Turniej Ziemi Sieradzkiej rowniez..
Ale sedziowie moga grac ?!
Brawo

Związek Zawodowy Amatorskich Kopaczy.
1 rok temu

Drodzy Sędziowie( Gento) . Zdajemy sobie sprawę, że bycie rozjemcą nie należy do łatwych zadań. Wielu z Was jest naprawdę dobrymi fachowcami w tej dziedzinie. Jednak tylko nieliczni z Was, zasługują na szacunek nas kopaczy. Proszę, nie wysyłajcie nas na kurs sędziowski, my nie mamy takich ambicji jak Wy…..Prosimy tylko o rzetelne i uczciwe prowadzenie zawodów.

Ps. Nasze złe emocje często spowodowane są Waszymi poczynaniami na boisku…….

Gento2
1 rok temu

Wielki kopacz jeden z drugim,nie wiedzą który but na którą nogę założyć,po meczu cały zielony od trawy (bo 85 minut leżał) i jeszcze 50 zł woła bo był na meczu.A najlepiej to potrafią skubać słonecznik w strefach tech. i rzucić puszkę po piwku za płot.

Gento
1 rok temu

Ci aktualni zawodnicy są bardzo miłe widziani na kursie sędziowskim… Niech ukończą kurs, otrzymają uprawnienia i posmakują sędziowania za te ,,wielkie „” pieniądze…ilu już takich bylo, którzy po kilku przesędziowanych meczach ze skuloną głową szybko zrezygnowalo…Najlepiej jest sędziów obrzucać wyzwiskami i za wszystko obwiniać, nawet jak taki kopacz jeden z drugim z 3 m nie trafi do pustej bramki… Jeżeli macie odwagę i chcecie pokazać jak się sędziuje to róbcie uprawnienia, łapcie za gwizdek i pokażcie na co was stać…

Związek Zawodowy Amatorskich Kopaczy.
1 rok temu

Ten Turniej powinni sędziować aktualni zawodnicy. Mogli by chociaż częściowo zrekompensować swoje krzywdy…. wyrządzone przez arbitrów podczas meczów ligowych. 🙂 🙂 🙂