AKTUALNOŚCI
Sparingowa giełda – notowanie 6

Jeszcze nie wszystkie kluby z naszego województwa mają zapiętą na tzw. ostatni guzik rozpiskę kontrolnych meczów. To dla nich właśnie publikujemy kolejne notowanie sparingowej giełdy Łódzkiego Futbolu, w której bezpłatnie zamieszczamy ogłoszenia o poszukiwaniu sparingpartnera. Dziś notowanie, które zawiera prośby skierowane do nas w ostatnich dniach.


tomadex wszystko dla kibica

Witonianka Witonia – poszukuje sparingpartnera na 5 lutego o 20:30. Klub posiada wynajęte boisko w Uniejowie, ale umówiony wcześniej rywal się rozmyślił. Kontakt – Michał Włodarczyk – 607 719 106.

Boruta II Zgierz – 12 lutego – kontakt Marcin Herski – telefon 502 030 384

Saints Łódź – 26 lutego – rezerwacja boiska na CHKS Łódź: Mateusz Zduniak, telefon: 500 654 773

Od każdego klubu będziemy mogli przyjąć ogłoszenie o JEDNYM wolnym terminie. Chcemy bowiem uniknąć sytuacji, która skutecznie nas zniechęciła w dwóch ostatnich latach, czyli takiej, że niektórzy trenerzy szli na łatwiznę i za naszym pośrednictwem chcieli znaleźć wszystkich sparingpartnerów (na cały okres przygotowawczy). Takich próśb nie będziemy nawet rozpatrywać. W każdej chwili będzie także można napisać, jeśli sparingpartner wycofa się z dnia na dzień. Takie ogłoszenia będziemy umieszczać w pierwszej kolejności.

Pisać do nas można na adres: redakcja@lodzkifutbol.pl.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments