AKTUALNOŚCI
Kadrowe roszady w GKS Bełchatów

Dwóch kolejnych piłkarzy pojawiło się na testach w GKS Bełchatów. Jak informuje klub na swojej stronie internetowej w treningach biorą udział: 26-letni Łotysz Nikita Berenfelds (ostatnio Spartaks Jurmala) oraz 28-letni Rosjanin Igor Dudarev (Gudja United). Obaj to środkowi stoperzy. GKS wyraził zgodę na treningi w czwartoligowej Omedze Kleszczów trzem młodzieżowcom.

promocja keeza

Z drużyną Jacka Berensztajna do rundy wiosennej przygotowywać się będą: Hubert Jakubiec, Oskar Przywara oraz Mateusz Kempski.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil
3 miesięcy temu

W GKS nie na widzą wychowanków, ściągają jakieś wynalazki których nikt nie chce przygarnąć. Biznes musi się kręcić a na wychowankach nie zarobi nikt z klubu. Mają duży potencjał w młodzieży a nie dają im żadnej szansy. Gdzie i kiedy mają ci chłopcy się rozwijać w okręgówce czy wiejskiej IV lidze.
Jeśli proponują podpisanie umowy lub kontraktu to nie warto, bo obiecują że dzieciak będzie miał szansę gry w I drużynie a później wyrzucają z drużyny.

Roman
4 miesięcy temu

Jakie przygotowania? przecież oni tam się skoncza jako zawodnicy. Tutaj mieli możliwość być w profesjonalnym treningu a teraz amatorsko będą kopać piłkę