AKTUALNOŚCI
ŁKS srogo ukarany przez Komisję ds. Licencji

To nie jest dobry czwartek dla ŁKS Łódź. Podczas dzisiejszego (27 stycznia) posiedzenia Komisja ds. Licencji Klubowych nałożyła na ŁKS środek kontroli w postaci obowiązku zapłaty 20 tysięcy złotych, zakazu transferów definitywnych i czasowych płatnych, w tym z opcją wykupu zawodnika do końca sezonu 2021/2022 oraz ograniczenia wynagrodzenia nowozatrudnionych zawodników.

getry piłkarskie keeza

Swoim decyzjom Komisja nadała rygor natychmiastowej wykonalności.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Lis w kurniku
3 miesięcy temu

A dlaczego Redakcja tego portalu nie podała ZA JAKIE KONKRETNIE PRZEWINIENIA NAŁOŻONĄ TĘ KARĘ NA KLUB ŁKS ŁÓDŹ???. Napiszcie proszę za co te kary są nałożone na ŁKS, bo jak tego nie podaliście to artykuł jest niepełny i nie ma dokładnych informacji w nim zawartych. Ja mogę jedynie się domyślać i podejrzewać,że te kary są z powodu kłopotów Łódzkiej drużyny z duńskim piłkarzem RYGAARDEM, O KTÓRYCH KIEDYŚ PISAŁA WASZA REDAKCJA. To jednak tylko moje przypuszczenia, a nie pewna informacja. Bardzo proszę Redakcję o podanie wyjaśnienia w kwestii takiej, dlaczego Komisja ds. Licencji nałożyła takie kary na łódzki Klub???.

aagat
3 miesięcy temu

KOMISJA PZPN JUŻ KILKA RAZY WYKOLEGOWAŁA ŁKS Z LICENCJĄ A POTEM WYSZŁO ZE NIE MIAŁA RACJI I ODSZKODOWANIA DO TEJ PORY NIE ODDAŁA ZA STRATY KLUBOWE .I ZNOWU SIĘ POWTARZA.ŁKS NIE MA NIKOGO MOCNEGO W PZPN JAK INNE KLUBY DLATEGO ZAWSZE PŁACI FRYCOWE.

3 miesięcy temu

Do Ciekawy: Już niedługo rusza proces licencyjny na przyszły sezon więc sprawa ujemnych punktów jest cały czas na stole – wszystko zależy od tego czy Pan Salski spłacił, spłaca długi które trzeba zapłacić. Jeżeli spłacił lub spłaci niedługo wszystko to ujemne punkty nie grożą – a jeżeli chociaż trochę będzie wisiał to ŁKS może sobie włożyć między bajki licencję bez ograniczeń na przyszły sezon na Ex bądż Fortuna I ligę..
Także nomen omen żebym nie wykrakał że Mr. Salski okaże się grabażem ŁKS-u..

Ciekawy
3 miesięcy temu

A gdzie ujemne punkty?