AKTUALNOŚCI
Rozwiążą OZPN Piotrków drogą elektroniczną

Do 31 marca delegaci Okręgowego Związkiu Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim mają czas na odesłanie drog elektroniczną swojego stanowiska w sprawie rozwiązania OZPN. Ze względów epidemicznych nie udało się tego dokonać przez dwa ostatnie lata, a kolejną próbą jest głosowanie e-mailowo. Delegaci mają również wyrazić zgodę na powołanie Komisji Likwidacyjnej OZPN.

W jej skład mieliby wejść: Stanisław Sipa, Mirosław Król i Jolanta Gąsior. OZPN w Piotrkowie Trybunalskim funkcjonował od 1976 roku na terenie byłego województwa piotrkowskiego, a po reformie terytorialnej w powiatach: bełchatowskim, tomaszowskim, piotrkowskim, opoczyńskim i radomszczańskim.

Jego funkcjonowanie stało się bezcelowe po 1 lipca 2019 roku kiedy rozgrywki piłkarskie przeszły pod skrzydła Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. Ustępującym prezesem OZPN w Piotrkowie jest Stanisław Sipa.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
4 miesięcy temu

Lenin wiecznie żywy.

głowa
4 miesięcy temu

Skoro od 1 lipca 2019 rozgrywki przeszły pod skrzydła ŁZPN to ja się pytam co robią (zakres obowiązków) prezesi czy tam kierownicy delegatur i za co pobierają wynagrodzenie (pewnie niemałe) a kluby ledwo wiążą koniec z końcem i jeszcze muszą ich utrzymywać ( raczej sami na siebie nie zarabiają). Już dawno powinny przestać istnieć!!!!

Idzie Grześ
4 miesięcy temu

„Jego funkcjonowanie stało się bezcelowe po 1 lipca 2019 roku kiedy rozgrywki piłkarskie przeszły pod skrzydła Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej.”

Jak to się ma do OZPN-u w Skierniewicach?