AKTUALNOŚCI
Piotr Burski pożegnał się z Jutrzenką

Piotr Burski był w rundzie jesiennej najskuteczniejszym piłkarzem Jutrzenki Warta, rywalizującej w grupie trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej. W meczach o punkty strzelił osiem goli. Wiosną nie będzie jednak występował w zespole prowadzonym przez Włodzimierza Dzierana. Jak informuje prezes klubu Edward Stasiak, zrezygnował z gry w Warcie ze względu na obowiązki zawodowe.

Ma natomiast grać w LUKS Bałucz, drużynie klasy B. W przeszłości Piotr Burski występował już w tym zespole, walcząc nawet w barażach o IV ligę łódzką. Ponadto doświadczony napastnik grał między innymi w Miedzi Legnica, Wiśle Płock, Czarnych Żagań, MKS Kluczbork, Widzewie Łódź oraz Orkanie Buczek.

Subskrybuj
Powiadom o

10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mundi
2 lat temu

W komentarzach wpisy nie są autorstwa Zarządu i działaczy , wpisują internauci którym brak odwagi do upublicznienia Swojego wizerunku

123
2 lat temu

I teraz już wiecie dlaczego nikt nie chce grać w tym klubie Klimat co do Burego jest specyficzny ale nie zasługuje na takie pożegnanie tymi wpisami Wystarczyło napisać Dzięki Bury ⚽

Solista
2 lat temu

Oby LUKS Bałucz pozostał w Klasie B.

Akiu
2 lat temu

Takie są czasy.ma tam prace i by sie ruszac bedzie gral..

Warcianin.
2 lat temu

Nie ma kto grać w jutrzenka a ty piszesz ze był najsłabszy i tylko się darł. Jesteś taki mądry wejdź na boisko i pokaz co potrafisz a nie.. łatwo kogoś opisywać jak się siedzi na boku i patrzy.