AKTUALNOŚCI
Ricardinho nie zagra już w ŁKS Łódź

Brazylijczyk Ricardinho nie zagra już w pierwszoligowym ŁKS Łódź. Klub z alei Unii zaproponował piłkarzowi rozwiązanie umowy za porozumieniem stron, ale ten nie przyjął proponowanych przez warunków. Oznacza to, że prawdopodobnie nie wystąpi już w barwach ŁKS. W trwającym obecnie sezonie nie strzelił ani jednego gola w meczach I ligi.

gadzety kibica keeza

 

Przedstawiona zawodnikowi propozycja jest ściśle związana z realizowanym w klubie planem naprawczym, który m.in. poprzez redukcję części wydatków na utrzymanie pierwszoligowego zespołu piłkarskiego ma na celu poprawienie sytuacji klubu i zapobieżenie przypadkom naruszania dyscypliny finansowej, co istotne jest tak ze względu na zachowanie płynności finansowej, jak i spełnienie wymogów licencyjnych – czytamy na stronie ŁKS.

Uwzględniając nasze aktualne możliwości finansowe, zaproponowaliśmy Ricardinho rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Niestety, ze strony zawodnika nie było widać jakiejkolwiek chęci do wypracowania wspólnego stanowiska w tej sprawie – wyjaśnia na stronie klubowej Jarosław Olszowy, prokurent ŁKS Łódź.

 

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
1 miesiąc temu

Wszystkiemu to jest winien Przytula i on powinien płacić tym kopaczom

Rikko
1 miesiąc temu

To co ? licencja poszła się je,,,,,,?

Pan Kazimierz
1 miesiąc temu

Przepraszam, a to zawodnik jest winien tej kolejnej degrengolady, którą zafundował Pan właściciel? Pan Salski proponował kontrakt z Panem Płaczkiem więc niech teraz się wywiązują z umowy, a nie jak poczuli smród koło tyłka to zaczynają prosić o rozwiązanie kontraktu. Wydoić ŁKS do cna Panowie zawodnicy jak pokazał Pan Duńczyk…bez odbioru