AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano kolejne ligowe mecze grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A oraz Klasy B. W sobotę odbędzie się mecz na szczycie klasy okręgowej. Lider tabeli AKS SMS Łódź zmierzy się na wyjeździe z GKS Ksawerów. Łodzianie mają trzy punkty przewagi nad rywalem. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek, choć może ona ulec zmianie.

getry piłkarskie keeza

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(piątek – 20 maja)
18:45 – LKS Różyca – Victoria Rąbień – Kluska
(sobota – 21 maja)
15:00 – KEEZA Termy Ner Poddębice – KAS Konstantynów – Balwierz
16:00 – Włókniarz Zgierz – Zawisza Rzgów – WS Skierniewice
17:00 – GKS Ksawerów – AKS SMS Łódź – Tomasz Majkowski
17:00 – Włókniarz Pabianice – Termy Uniejów – Wykrota
(niedziela – 22 maja)
11:00 – Sokół II Aleksandrów – Iskra Dobroń – Lewandowski
11:00 – UKS SMS Łódź – ŁKS III Łódź – Najder

Klasa A
Grupa I
(sobota – 21 maja)
15:30 – LKS Czarnocin – Milan Club Polonia Łódź – Gałązka
16:00 – AMII Łódź – Kolejarz Łódź – Biś
(niedziela – 22 maja)
11:00 – Tęcza Janków – Grabka Granica – Przybylak
16:00 – Pionier Baby – Start Łódź – WS Piotrków
17:00 – Włókniarz II Pabianice – GLKS Dłutów – Przytuła

Grupa II
(sobota – 21 maja)
16:00 – Victoria Łódź – Zjednoczeni II Stryków – Kasztelan
16:00 – Polonia Andrzejów – Błękitni Dmosin – Kuś
17:00 – KKS Koluszki – LKS Gałkówek – WS Skierniewice
18:00 – Huragan Swędów – MKP-Boruta II Zgierz – R. Walczak
(niedziela – 22 maja)
11:00 – Iskra Głowno – Sokół Popów – W. Pawlak
16:30 – LKS Kalonka – LZS Justynów – Dolny

Grupa III
(sobota – 21 maja)
15:00 – Orzeł Piątkowisko – Victoria Szadek – B. Pietrzak
16:00 – Orzeł Kazimierz – Korab Łask – W. Pietrzak
17:00 – Olimpia Karsznice – Sazan Pęczniew – WS Sieradz
17:00 – Włókniarz Konstantynów – PTC Pabianice – Zasadziak
(niedziela – 22 maja)
17:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Pisia Zygry – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 21 maja)
14:00 – Bzura Ozorków – Bzura Młogoszyn – Różycki
15:00 – KS II Kutno – Kobra Leźnica Wielka – Morawski
16:00 – Kanarki Małachowice – Witonianka Witonia – Rzetecki
17:00 – Malina Piątek – Ostrowia Ostrowy – K. Walczak
17:00 – MKS Mianów – Magnat Sierpów – Bednarski
(niedziela – 22 maja)
11:00 – Kotan Ozorków – LKS Świnice Warckie – K. Walczak

Klasa B
Grupa I
(sobota – 21 maja)
10:00 – Zawisza II Rzgów – AKS SMS II Łódź – Kasztelan
(niedziela – 22 maja)
12:00 – GKS II Ksawerów – Milan II MSMS Łódź – Sierant
13:00 – Łódzki Klub Sportowy – Start II Brzeziny – Czerwieniec
17:00 – AMII II Łódź – Kolejarz II Łódź – Jaworowski

Grupa II
(niedziela – 22 maja)
10:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Expom Krośniewianka – Klara
11:00 – GKS Byszew – Orzeł Wróblew – Dan. Walczak
11:00 – Salos Róża Kutno – Zryw Śliwniki – Kuźnicki
11:30 – Grom Powodów – Sokół Skormnica – Kawalec
14:00 – LKS Modlna – Fair Play Kutno – Jeziorski

Grupa III
(sobota – 21 maja)
15:00 – Unia Wzniesień Łódzkich – Błękitni Ciosny – Myjakowski
15:00 – Sokół Lutomiersk – LKS II Gałkówek – Rogala
16:00 – Rosa Rosanów – Powstaniec Dobra – Rochalski
(niedziela – 22 maja)
11:00 – LKS Gieczno – Wichry Byszewy – Komos
11:00 – LKS Dąbrówka – Start Szczawin – Łukasik

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments