Remis w hitowym meczu IV ligi

Remisem 1:1 (1:0) zakończył się rozegrany na stadionie MOSiR w Sieradzu mecz pomiędzy miejscową Wartą, która już wcześniej zapewniła sobie mistrzostwo IV ligi oraz RKS Radomsko, wiceliderem tabeli i jednocześnie zdobywcą Pucharu Polski województwa łódzkiego. To drugi w tym sezonie remisowy mecz tych drużyn w IV lidze, bo jesienią było 0:0.

Sieradzanie w 17. minucie mogli objąć prowadzenie, ale bramkarz RKS obronił groźny strzał Piotra Mielczarka. Minutę później sytuację sam na sam z Danielem Niźnikiem zmarnował Wiktor Płaneta. W 38. minucie sieradzanin został sfaulowany w polu karnym RKS i sędzia Włodzimierz Bartos podyktował rzut karny dla gospodarzy, którego na gola zamienił Łukasz Chojecki.

W 69 minucie mogło być 2:0 dla sieradzan, ale Piotr Mielczarek trafił w słupek. Natomiast w 82 minucie czerwoną kartką upomniany został trener sieradzan Marcin Węglewski. Tuż przed końcem spotkania wynik meczu ustalił Sebastian Miśkowiec.

W przerwie meczu działacze sieradzkiego klubu wręczyli okolicznościowe statuetki piłkarzom, którzy znaleźli się w Jedenastce 65-lecia. Nagrodzony został także trener tej drużyny Zdzisław Ulatowski.

Warta Sieradz – RKS Radomsko 1:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Chojecki 40-karny – Sebastian Miśkowiec 87

Warta: Miazek – Adamiak, Stolarczyk, Mielczarek, Kępczyński – Chojecki (62′ Pluta), Filipiak, Piela, Głowacki – Lewandowski, Płaneta (81′ Radzio).

RKS: Niźnik – Załucki, Sitkowski, Odolak, Kożecki (56′ Bocian) – Górniak, Śmigielski (70′ Miśkowiec), Gieraga, Machaj – Kolasa, Domaniecki