Drugi sparing Widzewa na remis

Beniaminek PKO Ekstraklasy Widzew Łódź rozegrał drugi sparing w okresie przygotowawczym przed sezonem 2022/2023. Zespół Janusza Niedźwiedzia zremisował z GKS Tychy 1:1 (1:0) prowadząc od 42. minuty. Bramkę strzelił Mattia Montini. Wyrównanie padło w 78. minucie kiedy Henrich Ravasa pokonał Daniel Rumin.

Mecz rozegrany został w Ośrodku Treningowym Łodzianka. Na ławce rezerwowych mecz spędził nowy piłkarz Widzewa Bożidar Czorbadżijski, ale nie dostał jeszcze szansy pokazania swoich umiejętności. 1 lipca będzie miał okazję do debiutu, wtedy Widzew zagra dwa sparingi – z Sandecją Nowy Sącz i Puszczą Niepołomice.

Widzew Łódź – GKS Tychy 1:1 (1:0)
Bramki: Mattia Montini 42 – Daniel Rumin 78

Widzew: (I połowa): Łytwynienko – Zieliński, Szota, Żyro, Kreuzriegler – Nunes, Gołębiowski, Shehu, Kun, Hansen – Montini.
(II połowa): Ravas – Szota, Żyro (72′ Dębiński), Stępiński – Danielak, Lipski, Shehu, Terpiłowski, Gołębiowski, Pawłowski – Guzdek.