AKTUALNOŚCI
GKS rozpocznie serię sparingów z Polonią

Polonia Piotrków będzie pierwszym rywalem odradzającego się GKS Bełchatów w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem 2022/2023 w IV lidze łódzkiej. Mecz drużyn trenerów Bogdana Jóźwiaka i Roberta Grzesiuka rozegrany zostanie w sobotę (9 lipca) w Żłobnicy (gmina Kleszczów). GKS rozpocznie przygotowania w poniedziałek (4 lipca), a Polonia dzień później.

getry piłkarskie keeza

W zespole z Bełchatowa, na pierwszych zajęciach, pojawi się kilku doświadczonych piłkarzy – wychowanków GKS. O szczegółach postaramy się poinformować w poniedziałek rano. Wiadomo już także, że bełchatowski klub będzie występował w IV lidze pod nazwą GKS Bełchatów – bez członu Akademia.

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr
1 miesiąc temu

Widzewiak trzyma w rękach szal GKS Bełchatów …co na to kibice

jovnv
1 miesiąc temu

Wszystkich oburzonych tym, że GKS gra od IV ligi i, że to jakiś nowy twór zadam pytanie? Skoro ŁKS i widzew mogli to czemu inni nie mogą? To tym klubom możecie dziękować za taki stan rzeczy.

Marcin
1 miesiąc temu

Uzupełniając obraz naszej piłki, która nie wyszła jeszcze z glinianych chatek i kisi się w swoim sosie, bazując na kilku dobrych piłkarzach, którzy od czasu do czasu wygrają jakiś mecz w reprezentacji, ale co tu się dziwić skoro…prezesem jest król disco polo, selekcjonerem przyjaciel szefa piłkarskiej mafii (27 godzin rozmów udział w 11 ustawionych meczach i jest czysty jak łza ), najlepszym źródłem wiedzy piłkarskiej jest pewna grupa pijanych dziennikarzy i „ekspertów” z W… A na poziomach takich jak ten trenerami są osoby prawomocnie skazane za korupcję pracujące w formalnie nie istniejących tworach…więc nadziei na lepsze jutro nie oczekujmy.