AKTUALNOŚCI
Duże pieniądze dla GKS Bełchatów

Milion 250 tysięcy złotych otrzymał GKS Bełchatów od PGE Górnictwa i Energetyki Konwencjonalnej na grę w IV lidze łódzkiej. Uroczyste wręczenie symbolicznego czeku odbyło w bełchatowskiej Hali Energia. Pieniądze pozwolą drużynie Bogdana Jóźwiaka walczyć z powodzeniem o III ligę. Oprócz GKS wsparcie otrzymała także Skra Bełchatów (siatkówka).

gadzety kibica keeza

 

Sponsorowanie Energetycznego Klubu Sportowego EKS SKRA Bełchatów oraz reaktywowanej drużyny GKS Bełchatów przez PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna wpisuje się w przyjętą politykę spółki, promującą GiEK jako Mecenasa sportu, wspierającego rozwój kultury fizycznej w regionach naszej działalności. Celem zawartych umów jest wsparcie działań jakie podejmuje stowarzyszenie i GKS Bełchatów, wpływających na wzrost świadomości społeczeństwa co do wagi edukacji i sportu, ale przede wszystkim kontynuacja tradycji związanych z piłką siatkową oraz piłką nożną tu w Bełchatowie – powiedział Andrzej Legeżyński, prezes zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.

Jestem niezmiernie szczęśliwy. Wsparcie, które dziś otrzymujemy umożliwi nam rozpoczęcie treningów. Drużyna GKS Bełchatów będzie mogła rozpocząć rozgrywki w IV lidze właśnie dzięki sponsoringowi PGE GiEK. Bez tego nie byłoby to możliwe. GKS Bełchatów i jego 45 lat historii to ogromny kapitał, tysiące wychowanków, aktualnie ponad 300 dzieci w Akademii GKS Bełchatów, ogromne rzeszy kibiców… Te liczby, a także dzisiejsze wydarzenie pokazuje, że warto rozwijać piłkę nożną w Bełchatowie – powiedział Szymon Serwa, prezes Akademii GKS Bełchatów.

Źródło i zdjęcie: Departament Komunikacji PGE GiEK

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
POLAK MAŁY
28 dni temu

najpierw zniszczyć ,wycofac zespół z 2 ligii teraz wieszczyć sukces w 4 lidze… typowy PISwski cynizm Ile trzeba było zjeść sniegu by poppierac i głosować na PIS?

krystyna z gazowni
1 miesiąc temu

to teraz wszyscy prezesi klubów 4 ligowych powinni być zadowoleni/dumni że „pozwolili/wydali zgodę” na udział w rozgrywkach takim krętaczom

obserwator
1 miesiąc temu

Że ŁZPN dał się nabrać na ten cyrk.
Myślę, że jakby pokazał się niezależny kandydat to Pan Adam będzie pakował zabawki do pudełka.
Bełchatów dał przykład innym klubom jak się pozbyć długów i wierzycieli. Niech każdy robi tak co roku i każdego roku zgłasza się do ŁZPN. Podpisywać umowy na max kwoty bez żadnego pokrycia, naobiecywać, a później ogłosić upadłość. I tak w kółko.

1 4 5 6