AKTUALNOŚCI
Na Ligę Mistrzów w Łodzi za 40 złotych

Stadion imienia Władysława Króla po raz kolejny będzie obiektem, na którym rozegrane zostanie międzynarodowe spotkanie najwyższej rangi. Tym razem 20 lipca o 20:00 odbędzie się pojedynek kwalifikacyjny Ligi Mistrzów pomiędzy Dynamem Kijów i Fenerbahce Stambuł. Najtańsze bilety na to spotkanie można kupić już za 40 złotych.

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest za pośrednictwem internetowego portalu bilety.lkslodz.pl. Ze sprzedaży wyłączone są sektory A1 i H3, sektor VIP oraz sektor gości, który w całości mają wypełnić sympatycy Fenerbahce. Z tego też względu osobom sympatyzującym z tureckim klubem sugeruje się nabywanie biletów na pobliskie sektory – G i H.

Sprzedaż stacjonarna będzie prowadzona w następujących terminach:
niedziela 17 lipca – 10:00-16:00
poniedziałek 18 lipca – 12:00-19:00
wtorek 19 lipca – 12:00-19:00
środa 20 lipca – 12:00-21:00

Mecz Dynama z Fenerbahce to kolejne już międzynarodowe spotkanie rozgrywane na Stadionie Króla, który gościł niedawno młodzieżowe reprezentacje Polski i Niemiec (eliminacje UEFA Euro U-21) oraz seniorskie drużyny Ukrainy, Armenii oraz Irlandii (Liga Narodów UEFA). Teraz w Łodzi zaprezentują się zespoły, które łącznie zdobyły 35 tytułów mistrza kraju i z powodzeniem reprezentowały Ukrainę i Turcję na arenie międzynarodowej.

Źródło: Informacja Prasowa (ŁZPN)

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kenzo
2 lat temu

To są eliminacje więc tłumów nie będzie. Gdyby to była Liga Mistrzów to by sprzedali w pół dnia 100 tysięcy wejściówek w tej cenie