AKTUALNOŚCI
Na Ligę Mistrzów w Łodzi za 40 złotych

Stadion imienia Władysława Króla po raz kolejny będzie obiektem, na którym rozegrane zostanie międzynarodowe spotkanie najwyższej rangi. Tym razem 20 lipca o 20:00 odbędzie się pojedynek kwalifikacyjny Ligi Mistrzów pomiędzy Dynamem Kijów i Fenerbahce Stambuł. Najtańsze bilety na to spotkanie można kupić już za 40 złotych.


keeza komplety sportowe

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest za pośrednictwem internetowego portalu bilety.lkslodz.pl. Ze sprzedaży wyłączone są sektory A1 i H3, sektor VIP oraz sektor gości, który w całości mają wypełnić sympatycy Fenerbahce. Z tego też względu osobom sympatyzującym z tureckim klubem sugeruje się nabywanie biletów na pobliskie sektory – G i H.

Sprzedaż stacjonarna będzie prowadzona w następujących terminach:
niedziela 17 lipca – 10:00-16:00
poniedziałek 18 lipca – 12:00-19:00
wtorek 19 lipca – 12:00-19:00
środa 20 lipca – 12:00-21:00

Mecz Dynama z Fenerbahce to kolejne już międzynarodowe spotkanie rozgrywane na Stadionie Króla, który gościł niedawno młodzieżowe reprezentacje Polski i Niemiec (eliminacje UEFA Euro U-21) oraz seniorskie drużyny Ukrainy, Armenii oraz Irlandii (Liga Narodów UEFA). Teraz w Łodzi zaprezentują się zespoły, które łącznie zdobyły 35 tytułów mistrza kraju i z powodzeniem reprezentowały Ukrainę i Turcję na arenie międzynarodowej.

Źródło: Informacja Prasowa (ŁZPN)

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kenzo
4 miesięcy temu

To są eliminacje więc tłumów nie będzie. Gdyby to była Liga Mistrzów to by sprzedali w pół dnia 100 tysięcy wejściówek w tej cenie