AKTUALNOŚCI
Ołeksij Najdyszak w Sokole Aleksandrów

Kolejny transfer czwartoligowego Sokoła Aleksandrów. Zawodnikiem tej drużyny został pochodzący z ukraińskiego Czerwonogradu Ołeksij Najdyszak, który grał ostatnio w innej drużynie z tej ligi MKP-Borucie Zgierz. Miniony sezon był dla niego bardzo udany, bo w meczach o czwartoligowe punkty zdobył aż 11 bramek. Lepszy w MKP był jedynie strzelec 14 goli Mateusz Misiak.


keeza komplety sportowe
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
obiektywny
2 miesięcy temu

Jeżeli wiesz coś więcej to ok. Ja jednak nie zmienię zdania co do byłego trenera . Wkurzam się bo kiedyś Aleksandrów do Zgierza nie miał co szukać (nie lubię takich co przechodzą np. z Widzewa do Łks-u ) i tyle .

Łysy
2 miesięcy temu

Obiektywny. A może jest winien trener Boruty który rozwalił atmosferę w szatni.Chyba pięciu zawodników z pierwszego składu to nie jest przypadek do tego jeszcze Knerka kończy karierę????? .Kij ma zawsze dwa końce.

obiektywny
2 miesięcy temu

Niestety sprzedawczyk Koźlik pozabierał dobrych piłkarzy . Od zawsze jak pamiętam robił z siebie gwiazdę i nie szanował Zgierza . Myślę , że ten chłopaczyna nie powinien znaleźć więcej pracy w Zgierzu . Tak od serca do Koźlika po Ukraińsku : sprzedawczyku za to ,że zabrałeś najlepszych piłkarzy IDI NA HUJ

Karol
2 miesięcy temu

Zaciąg Boruty w Aleksie