AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą mecze grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A i Klasy B. Lider tabeli klasy ŁKS III Łódź trenera Mariusza Zasady zmierzy się na swoim boisku z KEEZA Termami Nerem Poddębice. Publikujemy obsadę sędziowską zaplanowanych potyczek, choć w każdej chwili może dojść do zmiany.


keeza komplety sportowe

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(piątek – 9 września)
19:00 – Termy Uniejów – Włókniarz Zgierz – Pionko
(sobota – 10 września)
14:00 – ŁKS III Łódź – KEEZA Termy Ner Poddębice – Skwara
16:00 – Stal Głowno – Sokół II Aleksandrów – Lewandowski
16:00 – Włókniarz Pabianice – Victoria Rąbień – Balwierz
17:00 – Sazan Pęczniew – Zawisza Rzgów – Jankowski
(niedziela – 11 września)
11:00 – UKS SMS Łódź – KAS Konstantynów – Gradecki
15:00 – Orzeł Parzęczew – Iskra Dobroń – Pietrzak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 10 września)
15:00 – LKS Czarnocin – Grabka Grabica – WS Piotrków
16:30 – Jagiellonia Tuszyn – Tęcza Janków – Kubik
(niedziela – 11 września)
11:00 – Zawisza Rzgów – GLKS Dłutów – Gajek
14:00 – Jutrzenka Bychlew – Start Łódź – Biś
16:00 – AKS SMS II Łódź – Saints Łódź – Nazar
16:00 – Pionier Baby – Włókniarz II Pabianice – WS Piotrków

Grupa II
(sobota – 10 września)
15:00 – Milan Club Polonia Łódź – Zjednoczeni II Stryków – Różycki
16:00 – Czarni Smardzew – Huragan Swędów – Patora
16:00 – LKS Gałkówek – Rosa Rosanów – Szczygieł
16:00 – Victoria Łódź – Polonia Andrzejów – Gieras
(niedziela – 11 września)
16:00 – Kalonka – MKP-Boruta II Zgierz – Przybysz

Grupa III
(sobota – 10 września)
16:00 – MULKS Łask – Victoria Szadek – Przybylak
16:00 – PTC Pabianice – Orzeł Piątkowisko – Najder
(niedziela – 11 września)
11:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
15:00 – LUKS Bałucz – Olimpia Karsznice – WS Sieradz
16:00 – Orzeł Kazimierz – Korab Łask – Sierant
16:00 – Pisia Zygry – Kolejarz Łódź – Kubik

Grupa IV
(sobota – 10 września)
15:00 – Witonianka Witonia – Sokół Lutomiersk – Morawski
16:00 – Bzura Ozorków – Magnat Sierpów – Pionko
17:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Salos Róża Kutno – Kuś
(niedziela – 11 września)
11:00 – KS Fair Play Kutno – MKS Mianów – K. Walczak
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Kotan Ozorków – R. Walczak
15:00 – LKS Świnice Warckie – Malina Piątek – Romański

Klasa B
Grupa I
(sobota – 10 września)
17:00 – PSV Łódź – Łódzka Akademia Sportu – Skwara
(niedziela – 11 września)
12:30 – Łódzki Klub Sportowy – AMII II Łódź – Gut
16:00 – GKS II Ksawerów – LKS II Gałkówek – Myjakowski
19:00 – Włókniarz II Konstantynów – Start II Brzeziny – Ślusarczyk

Grupa II
(sobota – 10 września)
16:00 – Grom Powodów – Górnik Łęczyca – Mijas
(niedziela – 11 września)
11:00 – LKS Modlna – Expom Krośniewianka – Kęsik
12:00 – GKS Byszew – Orzeł Wróblew – Kuźnicki
12:00 – Sokół Skromnica – Kanarki Małachowice – Pocheć
14:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Zryw Śliwniki – Kowalczyk

Grupa III
(sobota – 10 września)
15:00 – Unia Wzniesień Łódzkich – Dąbrówka – Rzetecki
(niedziela – 11 września)
10:00 – KS Wicher – Start Szczawin – Sierant
15:00 – KKS II Koluszki – Błękitni Ciosny – Piasecki
19:00 – Ner Łódzki – KP Byszewy – Siech

 

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments