Niedźwiedź: Cieszę się ze skuteczności

Widzew Łódź wygrywając w Mielcu ze Stalą 3:0 (0:0) awansował na piąte miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy mając na koncie 16 punktów. W sobotę zespół Janusza Niedźwiedzia (na zdjęciu) zademonstrował świetną skuteczność w drugiej połowie zdobywając trzy gole po zabójczych kontrach. Poniżej wypowiedź łódzkiego szkoleniowca.

Wszyscy widzieliśmy, jak ten mecz był dla nas trudny, szczególnie w pierwszej połowie. Był moment, gdy Stal miała kilka rzutów rożnych. Musieliśmy to przetrwać i nie stracić bramki, co jest sztuką przy rywalu mającym dobre stałe fragmenty i wysokich zawodników. To był ważny moment, by nie stracić gola. W drugiej połowie nastąpiła zdecydowana poprawa, choć nadal nie wyglądało to idealnie. Jesteśmy zadowoleni z naszej skuteczności, bo była ona dziś świetna. Praktycznie każda akcja wyprowadzona kończyła się bramką. Mogliśmy zdobyć nawet czwartą, ale stracić gola również mogliśmy. To ważne punkty, bo mało kto tutaj wygrywa. Nam się to udało. Cieszę się również z tego, że zadebiutował Adam Dębiński, wychowanek od dawna z nami trenujący – powiedział Niedźwiedź.

Źródło: widzewtomy.net