Kazimierz Moskal: Mecz miał dwa oblicza

Mieszane uczucia miał na pomeczowej konferencji prasowej trener ŁKS Łódź Kazimierz Moskal (na zdjęciu). Z jednej strony punkt w Bielsku-Białej to cenna zdobycz. Z drugiej strony – ŁKS prowadził przez większą część drugiej połowy 1:0. ŁKS miał szansę, w przypadku zwycięstwa, na fotel lidera zaplecza PKO Ekstraklasy. Poniżej wypowiedź szkoleniowca.

Nie wiem, czy się cieszyć, czy nie z tego punktu. Dwa rożne oblicza meczu. W pierwszej połowie byliśmy lepszym zespołem i stwarzaliśmy lepsze sytuacje, ale należało je wykorzystać. W drugiej połowie inny obraz naszej drużyny, Podbeskidzie przeważało, nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i straciliśmy bramkę. Nie wiem, czy wyglądało to po przerwie tak, bo podświadomie myśleliśmy tylko o dowiezieniu korzystnego wyniku, ale powinniśmy dążyć do zdobycia drugiego gola – powiedział trener ŁKS.