AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Oldboje zagrają o medale

Na Podlasiu zrobili swoje i zagrają w październiku o medale Mistrzostw Polski. Mowa o oldbojach reprezentujących Łódzki Związek Piłki Nożnej. Drużyna Marka Dziuby i Damiana Gamusa wygrała finałowy mecz turnieju eliminacyjnego w Suwałkach pokonując gospodarzy 3:0 (1:0). Bramki zdobyli: Rafał Niżnik, Marcin Majewski i Jarosław Soszyński.


keeza komplety sportowe

W turnieju kwalifikacyjnym barw Łódzkiego Związku Piłki Nożnej bronili również: Arkadiusz SimaJanusz Dziedzic, Tomasz Salski, Tomasz Lenart, Piotr Golański, Marcin Wolski, Rafał Pawlak, Adrian Budka, Jarosław Nita i prezes ŁZPN Adam Kaźmierczak. Warto dodać, że szef łódzkiej piłki nie ograniczył się do roli statysty. Zagrał kilkanaście minut w półfinałowym spotkaniu z Warmińsko-Mazurskim ZPN, który zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 7:1.

Mistrzostwa Polski Oldbojów to wspólna inicjatywa Fundacji Piłkarstwa Polskiego oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej. W rywalizacji uczestniczą reprezentacje szesnastu związków wojewódzkich, złożone z zawodników urodzonych w roku 1980 i starszych. Kadrowicze muszą legitymować się adresem zamieszkania na terenie danego WZPN. Turniej finałowy odbędzie się w październiku w Warszawie. Wystąpią w nim zwycięzcy czterech makroregionalnych turniejów kwalifikacyjnych.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments