Trzy punkty Sokoła w Kwiatkowicach

Wygraną spadkowicza z III ligi Sokoła Aleksandrów zakończył się niedzielny mecz o czwartoligowe punkty w Kwiatkowicach. Gospodarze prowadzeni przez trenera Jakuba Olczyka ulegli rywalowi 1:3 (0:1). Dla gości była to szósta w tym sezonie wygrana, mają oni teraz na koncie 20 punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli. LKS jest dwunasty.

Przyjezdni wyszli na prowadzenie w 32. minucie po golu Krystiana Ślęzaka. Ten sam zawodnik w 66. minucie podwyższył na 2:0 dla Sokoła. Kwiatkowiczanie zwietrzyli szansę na remis w 78. minucie, po tym jak piłkę do własnej bramki skierował Damian Pawlak. Już w doliczonym czasie gry wynik meczu na 3:1 dla aleksandrowian ustalił Michał Góral.

LKS Kwiatkowice – Sokół Aleksandrów 1:3 (0:1)
Bramki: samobójcza 78 – Krystian Ślęzak 32, 66, Michał Góral 90

Kwiatkowice: Olaniuk – Kubiak, Cichacki, Pęgowski, Sut – Stasiak, Janiszewski (46’Pierzyński), Wierucki (80′ Petrosyan), Cebulski (76′ Lewandowski) – Olszewski (60′ Smolarek), Kwaśniak (76′ Michał Bogdan).

Sokół: Rogalewicz – Pawlak, Bierżyński, Ślęzak, Pękała (78′ Jacuński) – Dziuba (75′ Góral), Wolinowski, Kania (68′ Gmosiński), Woźniczak – Madejski, Jończyk (71′ Pawlikowski).