Już tylko Widok z kompletem punktów

W zaległym spotkaniu z 1. kolejki grupy IV KEEZA Klasy Okręgowej Widok Skierniewice pokonał w Nieborowie miejscowego Orła 1:0 (0:0) i tym samym został samodzielnym liderem tabeli. W sześciu meczach zespół Rafała Rożka zdobył komplet 18 punktów. Decydującego o zwycięstwie Widoku gola strzelił w 58. minucie Rafał Głębocki.

5 komentarzy
Wudek
1 rok temu

Zmiana obrońcy Widok nie wynikała z jego złej gry, tylko konieczności opanowania środka pola przez Widok.

okoliczny kibic
1 rok temu

do panów niżej:
Racja, sędziowanie wreszcie na dobrym poziomie.
Mecz ogólnie wyrównany na remis, Orzeł w pierwszej połowie przez 25-30 minut przycisnał Widok (Widok aż zmienił obrońce) który nie mógł wyjść z wlasnej połowy. Później mecz się wyrównał, zarówno jedna jak i druga drużyna miałą świetne okazje bramkowe. Mi się mecz podobał, ale czy rozczarował poziomem? Chyba się Pan Rafał za dużo premier league na oglądał.. dla mnie mecz na poziomie 4 ligi, wyrachowany, w szybkim tempie. Ale niestety w skierniewickiej okręgówce tylko te 2 zespoły mogłby powalczyć w 4 lidze, chyba że Brzeziny by się mocno wzmocniły.

HdF
1 rok temu

należy dodać że sędziowanie wreszcie bez uwag

1 rok temu

2 połowa dla Widoku. Mógł i powinien wykorzystać jedną z dwóch świetnych okazji. Sporo osób na meczu i słabe oświetlenie ale fajny przerywnik w środku tygodnia.

Rafał
1 rok temu

Mecz może rozczarował trochę poziomem, bardzo dużo niedokładnych podań, strat i ogólny chaos w środkowej strefie, dużo walki. Pomimo tego mógł podobać się licznej publiczności, prowadzony w szybkim tempie obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Moim zdaniem mecz wyrównany, Widok wykorzystał jedną z sytuacji i wygrał, brawo.