AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli rozgrywane będę mecze grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A i B. Do ciekawej konfrontacji dojdzie w Łodzi, gdzie ŁKS III prowadzony przez trenera Mariusza Zasadę zmierzy się z zespołem rezerw Sokoła Aleksandrów. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek, ale warto pamiętać, że w każdej chwili może się ona zmienić.

gadzety kibica keeza

 

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 1.)
(piątek – 23 września)
19:00 – Termy Uniejów – UKS SMS Łódź – Nazar
(sobota – 24 września)
15:00 – Włókniarz Pabianice – Włókniarz Zgierz – Skwara
15:00 – Orzeł Parzęczew – KEEZA Termy Ner Poddębice – Jankowski
15:00 – Iskra Dobroń – GKS Ksawerów – Przybysz
16:00 – Stal Głowno – Zawisza Rzgów – Pionko
16:00 – AMII Łódź – Victoria Rąbień – Najder
16:30 – ŁKS III Łódź – Sokół II Aleksandrów – Przybylak
(niedziela – 25 września)
15:00 – Sazan Pęczniew – KAS Konstantynów – Pietrzak

Klasa A
Grupa I
(piątek – 23 września)
16:30 – Start Łódź – Włókniarz II Pabianice – Skwara
(sobota – 24 września)
14:30 – LKS Czarnocin – GLKS Dłutów – WS Piotrków
(niedziela – 25 września)
11:00 – Zawisza II Rzgów – Tęcza Janków –  Kasztelan
14:00 – Jutrzenka Bychlew – Grabka Grabica – Biś
16:00 – AKS SMS II Łódź – Jagiellonia Tuszyn – Gajek
16:00 – Pionier Baby – Saints Łódź – WS Piotrków

Grupa II
(sobota – 24 września)
16:00 – Victoria Łódź – Milan Club Polonia Łódź – Nowicki
16:00 – LKS Gałkówek – Huragan Swędów – WS Skierniewice
16;00 – Rosa Rosanów – MKP-Boruta II Zgierz – WS Skierniewice
(niedziela – 25 września)
16:00 – Czarni Smardzew – Polonia Andrzejów – Hejduk
16:00 – LKS Kalonka – Zjednoczeni II Stryków – Chrustowski

Grupa III
(sobota – 24 września)
16:00 – MULKS Łask – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
16:00 – Orzeł Kazimierz – Kolejarz Łódź – Romański
16:00 – PTC Pabianice – Olimpia Karsznice – Komos
16:00 – Orzeł Piątkowisko – Korab Łask – Kuś
(niedziela – 25 września)
11:00 – Pisia Zygry – Pogoń II Zduńska Wola – Skwara
15:00 – LUKS Bałucz – Victoria Szadek – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 24 września)
15:00 – Witonianka Witonia – Bzura Ozorków – K. Walczak
15:00 – Kobra Leźnica Wielka – MKS Mianów – Bednarski
16:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Magnat Sierpów – Szymczyk
(niedziela – 25 września)
11:00 – Fair Play Kutno – Sokół Lutomiersk – Morawski
13:00 – Ostrovia Ostrowy – Salos Róża Kutno – R. Walczak
19:00 – LKS Świnice Warckie – Kotan Ozorków – Kołomański

Klasa B
Grupa I
(sobota – 24 września)
15:00 – Metalowiec Łódź – AMII Łódź – Dobrowolski
(niedziela – 25 września)
12:30 – Start II Brzeziny – LKS II Gałkówek – Piasecki
14:30 – Łódzki Klub Sportowy – PSV Łódź – Bernacik
15:00 – GKS II Ksawerów – Łódzka Akademia Futbolu – Ślusarczyk

Grupa II
(niedziela – 25 września)
11:00 – LKS Modlna – Sokół Skromnica – Kowalczyk
12:00 – GKS Byszew – Zrwy Śliwniki – D. Walczak
12:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Expom Krośniewianka – Pocheć
15:00 – Orzeł Wróblew – Górnik Łęczyca – Morawski
16:30 – Grom Powodów – Kanarki Małachowice – Łukasik

Grupa III
(sobota – 24 września)
15:00 – Unia Wzniesień Łódzkich – Wicher Byszew – Mijas
15:00 – KP Byszewy – Błękitni Ciosny – Lesiak
(niedziela – 25 września)
15:00 – KKS II Koluszki – Start Szczawin – Rzetecki
19:00 – Ner Łódzki – Powstaniec Dobra – Mijakowski

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments