AKTUALNOŚCI
Skierniewice: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą mecze grupy czwartej KEEZA Klasy Okręgowej, skierniewickiej Klasy A i Klasy B. Tym razem na czoło wybija się starcie w Bedlnie, gdzie miejscowy GKS zmierzy się z Widokiem Skierniewice. Gospodarze są wiceliderem tabeli klasy okręgowej, a goście liderem. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek.


tomadex wszystko dla kibica

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa IV)
(piątek – 23 września)
16:30 – KS II Kutno – Juvenia Wysokienice – WS Łódź
(sobota – 24 września)
13:00 – Macovia Maków – GLKS Wołucza – Skopiński
16:00 – Olimpia Chąśno – Orzeł Nieborów – Szymański
16:00 – Start Brzeziny – Unia II Skierniewice – WS Łódź
16:30 – GKS Bedlno – Widok Skierniewice – Gajda
16:30 – Olimpia Jeżów – Olimpia Niedźwiada – Białek
(niedziela – 25 września)
11:00 – Pelikan II Łowicz – Mazovia Rawa Mazowiecka – Ostaszewski
16:00 – Manchatan Nowy Kawęczyn – Korona Łaguszew – Milczarek

Klasa A
Grupa IX
(sobota – 24 września)
16:30 – Vagat Domaniewice – Start Złaków Borowy – Ziąbski
(niedziela – 25 września)
11:00 – Victoria Bielawy – Sierakowianka Sierakowice – Ziąbski
11:00 – Czarni Bednary – Meteor Reczyce – M. Dudek
11:00 – Dar Placencja – Start Złaków Borowy – Dziedzic
15:00 – Astra Zduny – Zjednoczenie Bobrowniki – WS Skierniewice

Grupa X
(sobota – 24 września)
16:00 – Pogoń Rogów – GKS Głuchów – Mularczyk
(niedziela – 25 września)
11:00 – Olympic Słupia – Jutrzenka Mokra Prawa – Bachura
11:30 – Pogoń Godzianów – Laktoza Łyszkowice – Szymański
16:00 – Orlęta Cielądz – Pogoń Bełchów – Sęczek

Klasa B
Grupa VII
(niedziela – 25 września)
11:00 – Macovia II Maków – Zryw II Wygoda – Chylak
11:00 – Fenix Boczki – Olimpia Olporów – Karbowiak
11:30 – Victoria Zabostów – Olimpia II Chąśno – K. Dudek
13:30 – Naprzód Jamno – Kopernik Kiernozia – Duranowski

Grupa VIII
(sobota – 24 września)
16:30 – Muskador Wola Pękoszewska – Start II Pukinin – D. Grabowski
(niedziela – 25 września)
11:30 – Sokół Regnów – Victoria Chrząszczew – N. Grabowski
16:00 – Sobpol Konopnica – Białka Biała Rawska – M. Dudek

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments