Druga wygrana rezerw ŁKS Łódź

ŁKS II Łódź pokonał Sokoła Ostróda 2:1 (0:0) w sobotnim spotkaniu 9. kolejki III ligi (grupa I). Dla drużyny trenera Marcina Matysiaka to drugie w tym sezonie zwycięstwo, które pozwoliło awansować na czternaste miejsce w tabeli. W dorobku łodzian jest osiem punktów, a za tydzień zagrają bardzo ważny mecz wyjazdowy z Ursusem.

Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły po przerwie. Wcześniej łodzianie mieli przewagę, ale razili nieskutecznością. Dopiero w 63. minucie Maciej Radaszkiewicz przejął piłkę w polu karnym gości, odwrócił się i potężnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi Sokoła. Pięć minut później z rzutu wolnego uderzył Javi Moreno i ŁKS II podwyższył prowadzenie. Wynik spotkania ustalił Kamil Skok, ale więcej zespół z Ostródy nie zdołał w Łodzi wywalczyć.

ŁKS II Łódź – Sokół Ostróda 2:1 (0:0)
Bramki: Maciej Radaszkiewicz 63, Javi Moreno 68 – Kamil Skok 81

ŁKS II: Bobek – Wszołek, Lambrecht, Koprowski, Radziński – Glapka (83′ Mateusz Bąkowicz), Nowacki, Kuźma (64′ Tosik), Ricardo Goncalves (57′ Romanowicz), Javi Moreno (83′ Kościuk) – Radaszkiewicz (64′ Jurić).