Orkan Buczek z szóstym zwycięstwem

Orkan Buczek bogatszy o trzy punkty. W niedzielne popołudnie podopieczni Marcina Zimocha (na zdjęciu) pokonali na swoim boisku w meczu 11. kolejki IV ligi beniaminka WKS 1957 Wieluń 2:1 (2:0). To szósty wygrany mecz buczkowian w tym sezonie. Maja oni 21 punktów i zajmują czwarte miejsce. Wielunianie z sześcioma punktami są na przedostatniej pozycji.

Spotkanie w Buczku rozstrzygnęło się w kilka minut pierwszej połowy, po dwóch golach z rzutów karnych Jakuba Dregiera. Goście odpowiedzieli w 57. minucie trafieniem rezerwowego Kacpra Nowakowskiego.  W sumie wygrana miejscowych zasłużona, choć wielunianie mieli okazje bramkowe na doprowadzenie do remisu.

Orkan Buczek – WKS 1957 Wieluń 2:1 (2:0)
Bramki: Jakub Dregier 12, 18 – obie z karnych – Kacper Nowakowski 57

Orkan: Krystian Wojtczyk – Zalepa, Kacper Wojtczyk (65′ Niciak), Potakowski, Orski – Matuszczyk, Madej (65′ Brochocki), Kubiak (88′ Kowalski), Konstańczuk (75′ Górecki) – Kurzawa, Jakub Dregier

WKS: Panek – Wira, Tomala (84′ Kamiński),  Matusiak, Szaniec – Kozica, Mikołajczyk (61′ Kołodziej), Wójcicki, Gleń – Wiśniewski (33′ Cyrus), Mituła (46′ Nowakowski)

7 komentarzy
123
1 rok temu

4 miejsce Orkana cieszy meczy jeszcze dużo i ciężkich. Jak na to miejsce w tabeli to gra drużyny z buczku przeciętna gdzie w obronie grają średnio i w każdym meczu zawsze coś tracą a w ataku tak jak pisano niżej mało indywidualnych akcji

1 rok temu

Z przyjemnością ogląda się drużynę z Buczku może brakuje trochę inwidaulności ale napewno grają od pierwszej do ostatniej minuty spotkania i jeden walczy za drugiego. Fizycznie dobrze przygotowani przez trenera do ligi i to procętuje w kluczowych momentach meczu no i atmosfera na treningu i meczach buduje zespół który potrafi sobie poradzić w trudnych momentach

1 rok temu

Karne były, słaba wymówka. Trzeba grać w piłkę, po prostu. Orkan ma puchar w środę i ligę w piątek. Trzeba rozsądnie siłami gospodarować. Mecz wygrali i są na 4 miejscu.

Fan
1 rok temu

Teraz boli jak sędziowie dyktują karne przeciwnikom WKS-u. Jak w okręgówce dostawali karne z kapelusza to nikt nie narzekał. WKS jest za słaby na IV ligę i musi się z tym pogodzić. Fajna roczna przygoda trwa. Niestety zbliża się jesienny koniec. Te wzmocnienia to porażka. Na wiosnę muszą znaleźć się pieniądze bo inaczej liga okręgowa wita.

Arek
1 rok temu

Mecz wydrukowany perfekcyjnie przez sędziego z ekstraklasy. Dwa karne z kapelusza na początku meczu i ustawiony cały mecz.